Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Babátok, hogy állt át a...

Babátok, hogy állt át a napközbeni 2 alvásról az 1 alvásra?

Figyelt kérdés
Gondolom, hamarosan elhagyjuk a délelőtti alvást. Néha már az egy éves lányom nem alszik délelőtt, de olyankor viszont nagyon nyűgös lesz ebédre és nagyon nehéz megetetni. Mikor meg alszik akkor van hogy több mint 1 órát is alszik.
2013. aug. 27. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 1 éves körül volt, mikor elhagyta a délelőtti alvást. Én ébresztgettem egy darabig, nem hagytam addig aludni, amíg gondolta. (Van itthon egy nagyobb is, ő ment volna sétálni.) Aztán elhagytuk inkább, mert délután nem tudtam lerakni aludni, csomó ideig dumált-forgolódott. Inkább előbbre hoztuk egy kicsit az ebédet, azóta működik. Majd' egy órával korábban megy aludni, mint a nagyobb, 1 óra körül.
2013. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

11 hónapos korában kezdte hogy néha 1-1 napokon nem aludt délelött!Végleg 13 hónapos korában állt át a napi egy alvásra!

Én úgy csináltam,hogy mikor láttam hogy fárad,álmosodik(kb fél11 körül)akkor betettem babakocsiba,ülő pózba döntve a kocsit és elindultunk sétálni.A friss levegőtől meg a sok látnivalótól egy kicsit felélénkült,kinyílt a csípája!Majd haza értünk(kb 11-11.15)akkor ebédelt és letettem aludni!Volt hogy már fél 12-kor aludt de viszont így egybe aludt 3-3,5 órákat is!44Így már bírta estig!

2013. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb. egy éves korában kezdte el. Nem aludt már délelőtt, de így ebéd előtt már aludt (11 felé) ezért ekkor aludt, és fura modon képes volt 3 órát aludni. ekkor ebédelt. Aztán azért hiányzott neki 6körül már az alvás, kb. 1 hét is volt mire átálltunk. Szerintem ez a legnehezebb átállás
2013. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!