Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nappal miért csak 30-40...

Nappal miért csak 30-40 percet alszik a kiságyban?

Figyelt kérdés
Babakocsiban akár 2 órát is alszik nappal, de a kiságyban nem és ordítással alszik el itt.
2013. okt. 8. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
mennyi idös?
2013. okt. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kései Sirató ***** válasza:

Hogy miért azt nem tudom, de talán segít, ha altatás előtt kiszellőzteted a szobát, besötétíted és felraksz valamilyen altató zenét, én komolyzenét használtam, álmosítót és nagyon halkan az ment és elég jól bevált.

Sok sikert!

2013. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert a kicsiknek ilyen rövid az alvási ciklusuk, és a legtöbbször éretlen ahhoz az idegrendszerük, hogy a felületes szakaszokban ne ébredjenek fel teljesen, vissza tudják magukat altatni. A babakocsiban pedig, ha mozog, a ringatás miatt könnyen visszakerül az ellazult, mélyálomba való visszatérítő állapotba.
2013. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

4,5 hónapos, de éjjel alszik, mostanában ritkán kel fel enni, akkor nincs gond...

szellőztetést csinálom meg a sötétítést, megpróbálom még a zenét is

2013. okt. 10. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!