Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 9 honapos babanak alvaszavar...

9 honapos babanak alvaszavar es fogzas eseten adhato a chamomilla es a sedatif pc homeopatias szerek egyidoben? A valaszt elore is koszonom!

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen! Én is adtam, de őszintén mondom semmit nem ért...Azért Te próbáld meg. Van egy kúp is, amit ilyenkor szoktak javasolni, azt hiszem Viburcol a neve. A patikában tudnak segíteni! Kitartás! :)
2013. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen adhatod!Alvászavarra(óránként kelt éjszaka)nagyon bevált a sedatif pc : [link]
2013. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is pont a napokban kezdtem el adni kislányomnak. Tudja vki, hogy ezt mennyi ideig kaphatja? Egy idő után esetleg ne adjam? Vagy kaphatja sokáig? Én este elalvás előtt adok neki egyet.
2013. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: sedatif pc-t kérdezném.
2013. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
megkerdezhetem hogyan adtad a babanak, az enyem is orankent ebred???
2013. nov. 4. 20:56
 6/9 A kérdező kommentje:
a tabletta beadasa elott es utan nem ehet egy orat . ezt alkalmaztad?
2013. nov. 4. 20:59
 7/9 A kérdező kommentje:

a sedatif pc-t este lefekves elott, es reggel- rogton felkeles utan kell beadni. en ugy tudom , hogy elotte es utana nem ehet egy fel orat. kiveve viz fogyaszthato.

Esetleg mas alternativat tud valaki?

2013. nov. 7. 16:47
 8/9 anonim ***** válasza:

sziasztok!

2-es vagyok!

Én úgy adom a babámnak,hogy este de lefekvéskor és reggel felkeléskor 1-1 szem egy kortynyi vízben felolda!Előtte utánna fél-fél óráig nem lehet enni inni(én úgy tudom még vízet sem)

más alternatíva??


Coffea tosta 15 ch 2x5 golyó (az egyik adag du 5 körül a másik adag este lefekvéskor)

Nekünk a kettő együtt hat:AZÓTA ÁTALUSSZA AZ ÉJSZAKÁT!


Ennek már 1 hónapja de még nem merem abbahagyni!Volt már olyan,hogy a reggeli sedatif pc-t nem adtam,gondoltam kipróbáljuk de akkor mindíg rosszul alszik nappal is!Szóval én még adom tovább,ártani nem ártok vele!

2013. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,itt még tudtok szemezgetni: [link]
2013. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!