Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chamomilla ch15 homeopátiás...

Chamomilla ch15 homeopátiás golyócskát fogzáskor ti hogyan oldottátok fel? Hideg vízben feloldódott? Nekem nem oldódott fel, lehet kevés ideig vártam? (10 perc).11 hónapos kislányom megette kis vizben egészben az öt golyócskát.

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit langyosítani szoktam a vizet, különben 30 perc mire felolvad. Szerintem az sem baj, ha megeszi.
2012. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vagy összetöröm mozsárban vagy nagyon kevés vízben feloldom neki.Ha kavargatod sokkal hamarabb feloldódik.Ha mozsárban próbálnád meg összetörni akkor csak egyesével,mert kiugrálnak belőle :)
2012. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 50 ml hideg vízben 5 golyót oldok fel. Rázom kb. 5 percig és fel is oldódnak.
2012. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 porcukormókus ***** válasza:

Pohárba dobd bele a bogyókat, tegyél rá kevés vizet(1-2kk max), és kezd el rázni. Kb.5perc és feloldódik. Ha kész, cseppenként add a babának, had ízlelgesse, jó édes.

Nem jó, ha sok vízben oldod fel és megitatod vele, mert a homeós bogyónak pont az a lényege, hogy a nyálkahártyán keresztül szívódik fel, NEM az emésztőrendszeren át.

Ezért kell a felnőtteknek nyelv alá betenni, és megvárni, amíg szép lassan feloldódik. Előtte-utána félóráig ne itass etess a babával semmit!

2012. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, hogy langyos vizet tettem rá, majd műanyag babakanállal kevergettem.
2012. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. jan. 15. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!