Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 18 hós babátok mennyit alszik?

18 hós babátok mennyit alszik?

Figyelt kérdés
Az én kislányom este fél 10-től reggel kb.fél8-ig, akkor 1 üveg tejcsi és kb. 9-fél10 körülig alszik. Nappal 1,5 de inkább 2,5-3 órát. Azért kérdezem, hogy nem kóros-e ez a sok alvás. Egyébként nagyon pörgős, mozgékony leányzó, állandóan jön-megy. Ja és délben 30-40 percet szoktunk kint sétálni (nem babakocsival), virágot szedünk, szomszédolunk. (és anyja-apja jó alvó).
2013. dec. 3. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A fiam este 8-tól reggel fél 8-ig alszik, nappal déltől fél 4-ig (kivéve ma, ma egy percet sem aludt, valami front van). Ha fent van meg sem áll, persze, hogy kifárad. Mi is kb. 1 órát szoktunk ebéd előtt motorozni, játszóterezni. Én örülök, hogy ilyen jó alvó gyerekem van, szerintem tedd ezt Te is.
2013. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18 hónapos szintén, este 9től reggel 8ig alszik (általában ébresztem, mert nagyot vinni kell oviba). Fél2 körül kerül ágyba és általában fél5-5ig alszik. Én örülök neki. Egész nap mozog, pörög, jön-megy az enyém is, persze hogy elfárad.
2013. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért is kérdeztem ezt, mert mások jegyezték meg hogy nem "kóros-e" ez a sok alvás. De úgy látom másnak is van ilyen jó alvó babája, úgyhogy nem egyedüli ebben a leányzóm.
2013. dec. 3. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!