Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Elő szokott fordulni, hogy...

Gabszem kérdése:

Elő szokott fordulni, hogy másfél év körüli babátok nem hagyja magát elaltatni nappal vagy órákkal később alszik mint átlagban?

Figyelt kérdés
19 hós kislányom ma teljesen lázad az alvás ellen, pedig éjszaka se aludt, 12-13 óra körül már aludni szokott, de most nem hajlandó.
2013. szept. 17. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ez most biztos, egy ilyen időszak. Akkor hagyd, majd kidől később. Lehet fog, vagy a front, vagy érzi az őszt....
2013. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ó hogyne, de nem csak ennyi idősen... én sosem ragaszkodtam mereven az alvási időhöz, amikor láttam, hogy fáradt, és már ő is aludna, akkor vittem lefektetni...1 éves kora körül kezdte elhagyni a napközbeni 2 alvást, aztán 1-2 hétre megint 2szer aludt , volt, hogy egyszer sem, stb... emiatt sosem idegesítettem magam.
2013. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én sajnos mostanában túlparázom magam ezeken az alvási dolgokon, főleg mert éjszaka nagyon rosszul alszik és már kész vagyok...
2013. szept. 17. 14:36
 4/4 anonim ***** válasza:
ez a hülye szél is megzavarhatja...
2013. szept. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!