Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nurofent lehet adni alvás...

Nurofent lehet adni alvás problémára?

Figyelt kérdés
15 hónapos lányom nagyon rosszul alszik, hónapok óta. Itt olvastam, hogy ezt is meg lehet próbálni. Mégis hogyan, mennyi ideig?
2014. jan. 6. 03:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet adni.

Az láz, és fájdalomcsillapító, nem altató.

Egy ilyen picinek nem is szabad adni altatót.

Ki kéne deríteni miért nem alszik!?

Délután kiviszed 1-2 órát a játszótérre,udvarra, sétálni, mozogni?

Mikor, mit mennyit vacsorázik?

Mikor fürdeted?

Mikor fekteted le?

Egyedül, vagy veled alszik?

2014. jan. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Mégha altató is lenne, nehogy már leszedáld a kicsit. Inkább fáraszd le. A nurofen láz-és fájdalomcsillapító. Én még fogfájásra sem adtam a kislányomnak, nemhogy azért, hogy aludjon :-(. Nem tudom hol olvastad, hogy lehet, ez hülyeség.
2014. jan. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Itt többen is írták, hogy orvos javasolta.

Jarunk ki minden nap, nappal jól alszik, vidám, sokat játszik önállóan, van egy nagytesója, akivel kellően ki szoktak fáradni. 6 körül vacsorázik, elalvas előtt szopizik.

Az a baj, hogy volt nehany hónap, amíg dolgoztam, és akkor nappal nem velem volt, akkor kezdődött a sok ébredés, es szerintem hozzászokott, hogy kicsit megdajkalom éjszaka. Rá lehetne fogni mindig valamire, fogzás, időjárás, szeparációs szorongás, akarmi, de sajnos már ez nem mehet így tovább, megoldást kell találnom, különben végem van... és neki is... :-)

Persze nem gondolom, hogy gyógyszer lesz a megoldás, azért is kérdezek utána.


Ja, külön szobájuk van a gyerekeknek, de egybe van nyitva a miénkkel, kisagyban alszik, dajkalva alszik el.

2014. jan. 6. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!