Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvás problémára megoldás?

Alvás problémára megoldás?

Figyelt kérdés
soha nemtudom magamat rendesen kialudni. Hol felkelek hol elalszok hol felkelek hol elalszok....ez megy éjszaka és hajnalban...ha már egyszer felkelek 6kor már nemtudok viszaaludni. ettől a sok kinem alutt percektől, óráktól nagyon fáradt vagyok és korán le is fekszek, ami nekem nem túl jó, mivel még csak 19 éves vagyok, bírnom kéne hogy sokáig fent legyek ha pé bulizni megyek. De sajnos már este 11 kor fáradt vagyok és nem bírok ébren maradni...ez nemcsak hogy engem de a barátaimat is zavarja mivel nemtudok velük szórakozni...nemsokára itt a gólyatábor és nem szeretnék kitünni a többiektől, szeretnék én is végre kipihenten felkelni és hajnalig bulizni...valaki tudna rá egy jó módszert? vagy gyógyszert? ami lehetőleg Bio és nincs benne károsító anyag...köszii
2010. aug. 14. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt a problémám, én 20 vagyok. Nekem a fekhelyváltás segített. A gyógyszer egyébként sem megoldás

Ja és ügyelj arra, hogy lefekvés előtt már ne nagyon egyél...főleg ne nehéz kaját.

2010. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a titka a dolognak, hogy rendesen kell ebédelni, mindig olyan max délután kettőig.

Mondjuk az is lehet hogy vitamin hiányod van.


Vegyél gyógyszertárban egy Supradyn-t, aztán vegyél be 1 szemet minden nap 1 hétig. Bajod nem lesz tőle.


Ha meg még így is ilyen nyámnyila vagy, akkor igyál napközben pl kávét, energia italt, vagy ice teából a zöld teásat abba is rengeteg a koffein.

Ezekkel kihúzod estig alvás nélkül, aztán lefekhetsz és reggelig föl se kelj, aludj, akkoris ha föl akarsz kelni. Feküdj csak tovább.


Aztán reggel fölkelsz, megint kibírod estig, nemszabad aluszkálni napközben, na és akkor ezt megszokod idővel, és bírni fogod.

2010. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!