Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Csecsemőd milyen ruhában,...

Csecsemőd milyen ruhában, takaróban alszik?

Figyelt kérdés
Félek, hogy egy sima vastag takarót magára rànt.Vagy egy vékonyat. Én bugyolában altatom és egy vékony plédbe még plusz becsomagolom.
2014. jan. 11. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Body, rugi, és egy hálózsák estére, nappal vékony pléd.


Szerintem ennyi rétegben melege van a babádnak

2014. jan. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

éjszaka: bady, vékony rugi , hálózsák és egy vékony pléd

nappal: bady, plüss rugi, vékony pléd

Régen vékony plédje és egy vastag takarója volt, de egyik reggel úgy találtam, hogy minden a fején volt így azóta hálózsák van éjszaka. Próbáltam én már párnaposan is hálózsákba tenni de utálta ezért lett takaró az elején, de így már kizárt, hogy éjszakára is takarót kapjon. Még mindig utálja a hálózsákot, de akkor teszem bele mikor már teljesen kidőlt. 2 hónapos

2014. jan. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az a bugyola?
2014. jan. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2s milyen hálózsákot használsz? Bélelter vagy azt a rugi anyagút?
2014. jan. 11. 10:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Bélelt hálózsák, de nem olyan nagyon vastag, de nem is vékony, olyan közepes meleg. Tescoban vették még tesómék pár éve onnan örököltük. Főleg azért szeretem mert 0-6 hós van bele írva felül szűkebb a karjánál, de hosszú maga a hálózsák így elfér benne a fiam, de nem is csúszik le róla.
2014. jan. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-ös a bugyola egy hálózsákszerű,de ebben a keze is be van. Ez azért jó, mert sok esetben a kis kezekkel ébresztik fel magukat a babák.

bugyola.hu-ról rendeltem.

2014. jan. 11. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!