Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan oldottátok meg a...

Hogyan oldottátok meg a házimunkát, főleg a főzést amikor csecsemőd és egy 2 éves aktív gyereked van? Gyakram ordítottak?

Figyelt kérdés
Nemrég szültem és nem tudom miként fogok tudni főzni,mert a 2 éves lányom is elég nehéz eset,sokat hisztizik,pakol,minden rosszat megtalál.Jelenleg a férjem főz délután mert akkor nem dolgozik és mi azt esszük másnap ebédre.Szinte az egész délelőttöm elmegy azzal hogy szoptatok és mellette a nagyobbik gyerkemnek is vannak igényei,reggeli,pelus csere stb.egyszerűen nincs időm hogy 2-3 órát főzzek,pláne olyat ami fölött ott kell állni.Ti hogy oldottátok meg?A napközis kaja ehetetlen itt a faluban,még az időseknek sem ízlik,nagyon szarúl főznek,így hozatni se lehet sehonnan.
2010. júl. 13. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A pici mellett lehet főzni, gondolom, nálunk a nagy, 20 hós, és állandóan segít főzni, teregetni, mindent. Jól elvan így. Élvezi a közös "játékot".

A konyhában addig "rajzol", vagy valamitvel eljátszik, amíg dolgom van. A pici meg még sokat alszik.

Így nincs gond.

Amúgy azt lehet csinálni, hogy előző este összekészíted a msánapi ebédet, hogy csak meg kelljen főzni.

2010. júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy babám van, de sokszor akkor főzök mikor már elaludt.
2010. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy kettő és fél éves, és egy egy és fél éves. Amint elkezdek valamit csinálni, amit nem velük teszek, pl. főzés, takarítás, teregetés stb-stb egyből jön a hiszti. Nagyon ritkák hajlandók nélkülem magukban eljátszani. Én akkor is főzök tovább, mert előbb utóbb megunják, hogy hisztizzenek, és rángassák a ruhámat. Valaho9gy meg kell oldani a dolgokat.
2010. júl. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!