Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ringatva v. szopizva altatjuk...

Ringatva v. szopizva altatjuk babankat (ez meg nem is gond gyorsan elalszik) de mikor leteszem a kisagyba allandoan felebred. Ejszaka is ezt jatszuk van hogy fel-1 oran at. Van otletetek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős a baba, de az én kisfiam tegnap volt egy hetes és mi is ezt játszuk állandóan, ami nem is lenne baj, de van mellette 2 másik gyermek is.


Utálom magam érte, de ma reggel adtam neki cumit.

2014. jan. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém fél éves, de még mindig ezt játsza:) az a vége, berakom a hintába, ott nem ébred meg, s ha abban mélyen elaludt, át tudom rakni a kiságyba.

Nálunk az a szerencse a nagy nem kel fel ha sír a pici.

Én adnék neki cumit, de egy méterre elköpi, nem kell neki, pedig minden félét vettem:)

2014. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
4,5hos....akkor egy darabig meg ez varhato?
2014. jan. 12. 14:11
 4/5 xStefix ***** válasza:

Várd meg, amíg mélyen elalszik. Ez a piciknél még simán eltart 45-60 percig is, mert ők lassan jutnak el a mélyalvásig, nem úgy, mint a felnőttek!

Ha nincs időd ennyit várni, egyszerűen kösd magadra a babádat, meglátod, mekkorákat fog szunyálni. ;) Éjjel pedig javasolnám pl. az együttalvást, csak ezt nem mindenki pártolja. (Én mindkettőt csináltam mindkét gyereknél és maximálisan bevált.)

2014. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hordozom sokat nappal neha itthon is ha mar nem jo lent seta mindig abban van. Viszont kulon alszunk. Szted az egy szobaban alvas is segit? Szoval ejszaka a hordozokendo nem az igazi mert ugyanugy jarkalni kell vele. Egyebkent probaltuk az egy agyban alvast ugyanugy nem lehetett letenni bar csak 2 ejszaka meg neha probalkoztunk ejszaka is.
2014. jan. 13. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!