Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák,4 hos baba ulhet...

Anyukák,4 hos baba ulhet etetoszékben, persze dontot háttámlával? Nem gond, hogy állandoan felhuzza magát és ulni akar?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan ülhet. Amit magától csinál, az ne gond.
2013. okt. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 4,5 hónapos. Ő is állandóan csak ülni akar. Ő nincs etetőszékben, mert hál Istennek még tudom szoptatni. De állandóan emelgeti magát, és bennünk kapaszkodva felhúzza magát. Olyankor nagyon boldog. Szerintem nem gond.Ahogy az első is írta, amit magától csinál, ahhoz már elég erős.
2013. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
De mi a frászért ültetnél egy négy hónapost etetőszékbe???
2013. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. Válaszolnék a 3.-nak. Én azért ültettem etetőszékbe, mert amikor a konyhában volt dolgom, akkor oda tettem bele. Mivel ha nem látott azonnal sírt és nyöszörgött. Nekünk nagyon kényelmes kagyló üléses volt, szinte vízszintesig lehetett dönteni.
2013. okt. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!