Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek a babája átalussza az...

Akinek a babája átalussza az éjszakát, az "tett érte "valamit, vagy igy alakult?

Figyelt kérdés
fél éves a kislányom-és minden éjjel ugyanakkor kel-tehát nem éhségből,megszokásból.szeretném leszoktatni erről.most ne azt irjátok kérlek,hogy ne tegyem,hanem,ha van megoldás erre,vagy idővel áll be.
2014. jan. 16. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Baratnomnek olyan volt a kislanya,hogy hazavitte a korhazbol,betette a kisagyba es elso perctol fogva bekesen ataludta az ejszakat.Semmit nem tett erte, egy ilyen gyereket osztott neki a sors.
2014. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4 hónapos kortól alussza át az éjszakát. Legfőképpen anyatejes volt, de kicsi tápszert is kapott. Így 3,5 fél hónapos volt, amikor éjszaka úgy döntöttem, hogy csak tápszert kap, így reggel biztos hogy elég lesz neki a tej, nem kell pótlás. Kb 1,5-2 hét múlva már nem ébredt fel éjszaka, és addig is egyre nőtt az átaludt időtartam, egyre később kelt. Úgyhogy szerintem ez hozzájárul dologhoz, bár nem volt teljesen szándékos. Ha egyébként anyatejes lett volna csak és kizárólag, akkor nem hiszem, hogy így alakult volna...
2014. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én lànyom is fél éves és egy hònapja nem eszik màr éjjel, de felébred éjszakànként többször ilyenkor visszaadom a cumit a szàjàba és alszik tovàbb. Kevés olyan baba van szerintem aki nem ébred éjszaka fel 1szer sem...
2014. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia, amikor féléves volt a kislányom 1x kelt, de ő evett olyankor, viszont 8 hónapos korától képes 8-12 órát aludni éjszaka. Nem tettem érte semmit, magától állt így át.

Hányszor ébred a kicsid?

2014. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8 hetes kora óta nem kel éjjel a fiam, illetve biztos, hogy felébred néha, de magától visszaalszik, sosem volt ezzel gond. Nem tettem érte semmit, ő egyszerűen ilyen. Most 19 hónapos.
2014. jan. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

sziasztok!

köszönöm a válaszokat,fél éves a kislányom-és én rontom el sajnos,mert még kétszer-és mindig ugyan abban az időben kel.cumija nincs-próbálom visszaaltatni,de nem igazán birom órákig

2014. jan. 17. 09:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem három gyerekem van, és mind nagyon hamar átaludta az éjszakát. A nagy 2,5-3hós korára, a középső kerek 1hónapos volt, a legkisebb meg 5hetes. Nem tettem én sem semmit, lefeketettem őket, és keltek, mikor megéheztek. A nagy sokáig ébredt éjszaka, megviselték a frontok, a szeles idő, és a fejlődési ugrások, kb egy éves koráig. Felriadt, felsírt, odaugrottam hozzá, cumit a szájába és aludt is. Szóval ő nem ébred fel rá-csak én. A két kicsi nyekkenés nélkül aludt estétől reggelig és ilyenek is maradtak. Se időjárás, se fogzás, se semmi az álmukat nem zavarta meg. Most 2 és 3,5évesek, nagyon jó alvók a mai napig is. Egyébként a legnagyobbik is, egy éves korára kinőtte ezt a felsírást, és azóta is nagyon jól alszik.
2014. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első gyermekem átaludta az éjszakát 4 hónapos korától....ma 12 éves :) a pici 6 hónapos és most kb 10X kel :( mindent ugyanúgy csinálok, anyatejesek. Ez van...
2014. jan. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!