Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Tehetetlen vagyok már, mit...

Tehetetlen vagyok már, mit ajánlatok?

Figyelt kérdés

Kisfiam 12 napos, és nem alszik el a saját ágyában.

A cicin elalszik, és amikor visszarakom az ágyába akkor felébred, és ordít, képes egy órát is ordítani.

Ágyban fekve szoptatom, lehet ez a baj,, de próbáltam ülve szoptatni és akkor is elaludt, és ugyanúgy felébredt amikor visszaraktam.


Mit javasoltok?



2014. jan. 16. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Oszinten? Nekem a kokuszpolya valt be. Kinyitottam azon fekszik, ugy szopizik es mikor vegzett ebredes nelkul be tudom tenni a kisagyba mert tepozarral becsukom a polyat.
2014. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő sem akkor ébred fel, amikor berakom, hanem 5-10 perccel utána
2014. jan. 16. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Melletted nem aludhat? Én kezdetben magam mellé vettem, és úgy aludtunk. Aztán szép lassan beszoktattam az ágyba.
2014. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Félek, hogy a férjem ráfekszik, ezért a férjem minden mozdulatára felébredek.

Meg így én sem tudok jól aludni és nem akarom mellénk szoktatni

2014. jan. 16. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:

oké, ne szoktasd oda magad mellé, de a kiságyat nem tudod vhogy odahúzni magad mellé, hogy ha felkel, akkor csak odanyúlsz, és visszasimized?

neki kellesz még, nagyon nagyon picuri...:) Bugyoláld be, lehet hiányzik neki tudod, az anyaméh melege, és "szorítása".

2014. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!