Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ajánlatok hasfájós babámna...

Mit ajánlatok hasfájós babámnak? A BioGaia segített?

Figyelt kérdés
Minden nap van széklete de nagyon nehezen,nagyon erölködik,van mikor sír is. És erre az erölködésre kell már hajnalban és utána csak nyűglődik amíg nem sikerül neki ami van hogy délután vagy este van.Már próbáltam az Espumisan emulziót,Papaverines cseppet,édeskömény teát,kamilla teát ez valamennyit használ de hosszú távon nem adható neki.Néha kap Duphalac szirupot amikor egyáltalán nem sikerül neki,ilyenkor nyugottan alszik reggelig, csak enni kell fel.
2013. nov. 24. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk segített. Mi más miatt kaptuk (antibiotikumos kezelés miatt), de a hasfájást is elmulasztotta.
2013. nov. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És hol lehet beszerezni,Gyógyszertárba?
2013. nov. 24. 18:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Gripe Water(egy ideig nem lehetett kapni de sztem már újból forgalomban van)

csodákra képes,szinte órák alatt segített nekünk.

2013. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, gyógyszertárban. Az ára húzós, 3800 ft. Ez a betegtájékoztató szerint kb. 25 napra elég, de nekünk hamarabb elfogy.
2013. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha segít az édesköménytea, akkor abból bármennyit adhatsz neki. Nem kell feltétlen gyógyszer.
2013. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szopizik a baba? Betartasz mindent amit ilyenkor nem lehet enni, mert attól is lehet ilyen probléma! Tejtermékek a legnagyobb bűnösök.
2013. nov. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Probáld meg az Infacolt nekünk bevált az espumisan nekünk se volt jó.
2013. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
édeskömény nem használt. igen szopizik,oda figyelek mit eszek.de így is nehezen megy neki.
2013. nov. 24. 19:13
 9/11 Gabi86 ***** válasza:
mennyi idős?ha az nem használ akkor normaflort is adhatsz neki.vagy ezt a kettőt együtt is.(védőnő tanácsára adtam neki így)mi is így voltunk sokáig de csak a korai "hozzátáplálás" segített.5 és fél hónapos most.mi 1 hónapja kezdtük el a főziket az segített mert még a gyümölcsök sem hoztak javulást.nem váltottam ki étkezést még,pép után is szopizik.nekünk ez segített igazán.3 és fél hós volt mikor először kapott leveket.minálunk odáig fajult ez a kaki téma hogy volt amikor 1 hétig nem kakilt csak erőlködött,úgy hogy már tiszta vörös volt az arca.sőt volt hogy már nem bírtam nézni a szenvedését és meglázmérőztem(pedig megfogadtam hogy én nem csinálok ilyet),de úgy legalább kijött a kaki.meg van glicerines kup igaz mi nem használtuk,de álítólag segít.csak azt sem szabad sokat használni,mert rászokik.
2013. nov. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
2 hónapos,holnap kezdem el majd adni neki,remélem hatásos lesz.
2013. nov. 25. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!