Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kényelmetlen lehet az új...

Kényelmetlen lehet az új ágynemű garnitúra másfél évesemnek? Nagy paplan és vékony párna. Elég sokszor mocorog és felsír és persze ki is mászik alóla. Miben aludjon inkább?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
az én lányom 18 hónapos és baba hálózsákban alszik. egyébként lerúgná magáról a takarót.
2014. jan. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam sosem szerette a hálózsákot, szétvágtunk egyet, és van két lába, úgy varrtuk össze. Így olyan, mint egy rugi .
2014. jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom másfél évesen hálózsákban aludt. Már 3,5 éves, szívem szerint most is abban altatnám, de már nem engedi :-(
2014. jan. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szereti akkor a hálózsák. 22 hónapos a fiunk, abban alszik.
2014. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hálózsák,párnát amúgy sem szabad még adni neki.
2014. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 19 hónapos fiam is hálózsákban alszik, takaróval teljesen felesleges lenne próbálkoznom, mert vándorol éjjel. Párna felesleges még ekkora gyereknek.
2014. jan. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!