Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A baba ágynemű után melyik...

A baba ágynemű után melyik méretű garnitúra a következő? (ovis méret)

Figyelt kérdés

Mert figurás ágyneműhuzatot találtam több méretet ami állítólag ovis méret. pl.:paplan 120-150cm párna42-62cm

paplan 140-90cm párna 48-38cm

paplan 100-140cm párna 40-55cm

paplan 140-200 párna 50-75cm

Szóval ezeket mind ovis méretnek írják, melyik az átlagos leggyakoribb méret? Nektek milyen méretű van? Hol vettétek a paplant, párnát és rá a huzatot? Előre is köszönöm.


2011. nov. 19. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én anno 1 baba ágyneműgarnitúrát vettem amikor a lányom megszületett.

Az oviba nem kell más csak csak huzat, de ez a babás garnitúrájához lévő huzatokkal egyenlő méret, tehát nem vettem újakat. Csak lepedő kellett (nagyokat elvágattam többfelé), takarú huzat, és kispárna huzat.

Itthon már nagy, normál méretűvel aludt.

2011. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs, lemaradt: 140X90-es takaró, és egy normás méretű kispárna
2011. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én már születésekor 140 centis takarót vettem neki, az ágya sem az a fajta, mit 2 évesen kinő, ez a méret kb iskoláskorig jó lesz

a 140x200-as az sztem felnőtt méret

2011. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Párnát nem használunk még :)


Bébi paplanja volt 70*90-es

Mostani paplanja 90-140-es


Jysk-ben vettem, 4 évszakos patentolós (2 külön paplan nyári és őszi van összepatentolva, külön is használhatók) pihe-puha. Annyira elégedett voltam vele, hogy most ősszel magamnak is vettem felnőtt méretben. Azóta megértem a lányom miért nem akar felkelni reggelenként, és miért imád este korán lefeküdni és húzza magára. :)

2011. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!