Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti hogy csinaltatok?

Ti hogy csinaltatok?

Figyelt kérdés

Azt szeretnem kerdezni, hogy milyen tapszert vagy tejpepet adjak elalvas elott 13 honapos babamnak aki eddig szopott ejszaka es este.Sikerult kulon tennem es egyedul alszik el csak a kezemet fogja, de sajnos ejjel sokatebred meg mindig es ugy veszem eszre mintha ehes lenne.Nem egy jol evo baba...sajnos ugy kell megkuzdenunk minden falatert...nem er ra enni :/

Szerintetek ha vacsizna 6 korul es lefekves elott adnek neki tapszert vagy tejpepet jobban aludna?milyet vegyek?a tejet nem issza meg kikopi....kakaot is probaltam.


2014. jan. 23. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tejpépet adtam a babáimnak éjszakára, de ők még akkor kisebbek voltak, kb. 5-6 hónapos korukban kezdtük el, és egy-másfél éves korukig kapták. Nagyon jól aludtak utána. 13 hónaposnak már lehet adni akármilyet, nem baj, ha 6 vagy 8 hónapos kortól ajánlott. Mi például a két nagynak a 6 hónapos Jóéjt tejpépet adtuk végig. Szerintem meg lehet próbálni, hátha jobban alszik.
2014. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!Ma este csokis tejpepet adtam neki furdes elott de sajno igy is felebredt mar ketszer..nyolckor mar aludt eloszor 22:15 korul kelt fel utanna pedig egy orara ra...az a baj h egeszen eddig anyatejes volt es soha nem kapott tapszert igy most sajnos elegge negativan all hozza nem is akarja megenni a cumisuvegbol....tejpepet mi is ettunk mar szerette ii mi is olyan 6 honapos kor korul kezdtuk el de ahogy elkezdte azt enni amit mi elhagytuk...azt a tanacsot kaptam meg hogy vacsiztassam meg este hat korul es lefekves elott nyolckor meg adjak neki tejpepet vagy tapszert...hat holnap ezt is megprobalom...
2014. jan. 23. 23:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is közvetlenül lefekvés előtt adtam a tejpépet, nekem az esti utolsó szoptatásra kellett rásegíteni.
2014. jan. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kakaó az inkább ébrentart nem?
2014. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!