Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Beválnak ezek a falra vetíthet...

Beválnak ezek a falra vetíthető csillagok a csecsemők altatásakor? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nehezen alszik el mindkét gyerekünk, ezért érdekelne, hogy mik a tapasztalatok.

Van-e értelmi ilyen zenélő, ágyra szerelhető, falra vetítő, fehér zajos, óceán hangot adó készüléket venni?

Sajnos mindkét gyerekünknél nekünk a hajszárító vált be, de ez elég költséges altatási mód! :(



#csillag #csecsemő #altatás #falra vetíthető
2014. jan. 23. 21:53
 1/8 anonim válasza:
Rendeltem, kis szerencsével holnap érkezik, megírom majd a tapasztalatot :)
2014. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Óceáni teknősünk van, hangot nem ad ki, cssk csillasgokat vetít a plafonra, 4 évesen kapta a fiam, aki még mindig nehezen alszik el. Ez sem segít, bár tetszik neki. A 15 hónapos másik gyerkőcnek pedig olyannyira érdekes, hogy ő meg inkább felvillanyozódik tőle. Szóval nekünk nem jött be a kivetítő. Viszont a telefonomon szoktam bekapcsolni a youtube-on relax babazenét, arra megnyugszanak és elalszanak könnyebben. Van egy iTeddynk ( [link] arra szoktam még tölteni mesét, zenét, az is jó, csak a teló hamarabb kézbe kerül. :) De ahány gyerek, annyi féle, lehet a tieid elaludnának tőle!
2014. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is teknősünk van. 1 napig érdekelte a gyereket, de akkor is azt élvezte hogy higy vetít ki, nem aludt el csak később mint szokott:)
2014. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekükn lemezjátszóra alszanak el. Halász Judit Altató, 100 folk...
2014. jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fisher Price vetítős pingvinünk van, és a tengerzúgásra altattam el a lányomat, és ha felébredt, csak bekapcsoltam, még csukta is vissza a szemét, úgyhogy ez a funkciójának én nagy hasznát vettem kb fél éves koráig. A vetítő egyáltalán nem érdekelte piciként, később mikor újra próbáltuk, kb 1-1,5 éves kor körül pedig már kifejezetten "akadályozta" az elalvásban :)


Úgyhogy a tengerzúgás az tényleg szuper, nálunk bevált!

2014. jan. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Jah, egyébként csillagokat vetítő katicánk is van, azzal is ugyanaz volt a tapasztalat, lassabban alszik el rá, bár ezt is csak 1,5 éves kor körül próbáltuk leginkább, mert addig nem érdekelte

2014. jan. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

nekünk ilyen van. Nem falra vetít, hanem világít, és zenél, ha megmozdul a gyerek. Bevált. :) Nagyon sokáig aludt így a gyerkőc.

Amit még ajánlani tudok, az a természethangok, akár eső, akár erdőben fújó szél, csicsergő madarak.

http://www.youtube.com/results?search_query=nature%20souds&s..

2014. jan. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk világító csillagunk van a kiságyra szerelve, három hónapos korától érdekli, azelőtt rá sem nézett. Világít a csillag sárgán és a plafonra vetít ki mozgó mesés állatokat, akik alszanak a virágon, a levélen és altató szerű dalt játszik közben 5 v. 10 percig. A mi fiunk imádja, bár ő nem a kivetítést nézi, hanem a csillagot és a legjobb azon kacag, ha én odafekszek néha mellé a nagyágyra és nézem vele együtt a csillagot. szinte büszke a játékára :) nekünk amióta ezt használjuk, csak beviszem az ágyba, lerakom, egy kicsit beszélget a csillaggal és alszik. Áldom az eget amikor megvettük :)
2014. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!