Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15hetes Kismami vagyok....

15hetes Kismami vagyok. Tapasztalatok érdekelnek. Magzatmozgás?

Figyelt kérdés
3.babánkat várjuk,Elsőnél 16,Másodiknál 15hetesen éreztem a mozgásokat.. Most totál semmi.... Pocakom se igazán nő,mint mobdják,h többediknél gyorsabban meglátszik... Szívműködése tökéletes,hallgatom Angelsoundal 3naponta... Miért nem érezhetem még?

2014. jan. 17. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
én is 15+4 hetes vagyok nekünk 4. egyben utolsó baba kislány reményében:) mi pont 15 hetesen űhétfőn éreztük meg a párommal elöször, én már eddig is éreztem. azt mondják az az igazi megmozdulás ha más is érzi :) Boldog babavárást :)
2014. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszer,2hete estw fekve éreztem,de azóta semmi... Vagy lehet,nem is az volt... Remélem,mi is megerezzük mihamarabb végre.. Mi is kislányban reménykedünk a két fiú után :)
2014. jan. 17. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy máshol tapad a lepény, esetleg kicsit felszedtél az előző 2 gyerek óta? Csak tippelek.
2014. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a szivhangja jo en nem izgulnek a mozgas miatt... Minden terhesseg mas es maskor erzi az ember a mozgast.. fuggelten attol hanyszor volt terhes elotte. Az elsonel 21-ik heten ereztem eloszor, es nem volt nagyon mozgos baba.. A masodikat elveteltem a 20-ik heten fertozes miatt. A baba tokeletes volt es elve szultem meg, megsem ereztem a mozgasat a 20-ik hetig... A mostani terhessegemet mar a 16 hettol erzem es azota meg se allt! 25 hetes vagyok es egesz nap rugdos!
2014. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16 hetes terhes vagyok, és mintha tegnap éreztem volna, de mivel első baba, így nem merem biztosra mondani. :)
2014. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17 hetesen még én sem érzek semmit, első baba.
2014. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semennyit nem szedtem fel,sőt... Amúgy a mozgást szerintem belül érezzük,belül simogat,nem kívülről,tehát szerintem teljesen mindegy,hogy a hasfalon mekkora a zsírréteg.. A 20hetes babát nagyon sajnálom... Amúgy köszönöm mindenkinek a gyors és.megnyugtató választ.. nekem ez az 5.terhességem,a 3.és 4. baba 6hetesen elment :( Lehet ebből a para..
2014. jan. 17. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!