Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért alszik rosszul a babám?

Miért alszik rosszul a babám?

Figyelt kérdés
A kisfiam 8 hónapos, és éjfélig fent van, aztán elalszik, és 4kor megint kel, de nem eszik. Aztán 7kor és onnantól nem alszik már vissza. Miért lehet ez? Két foga már kint van alul, és ha nagyon nyűgös szoktam neki adni az algoflex baby-t, de így is fel kel.
2014. febr. 14. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nappal mennyit alszik? A 4-kor meg 7-kor kelés szerintem normális, az éjfélig fent lét sok.
2014. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nappal sem sokat egyszer fél órát, meg egyszer 1 másfél kb
2014. febr. 14. 20:16
 3/7 A kérdező kommentje:
sokat feszeng meg pukizik. olyan mint a hasfájós időszaknál.
2014. febr. 14. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
túl van már pörögve,nagyon fáradt és már azért nemtud elaludni!Az hogy éjfélig fent van egy 8 hós baba az durva!Higy alakult ez így,Mi az esti rutin?Mikor fürdik,eszik?
2014. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fájhat valamitől a hasa. Nem adsz neki olyasmit, ami ilyet okozhat (pl. tejtermék)? Az én fiam már 14 hónapos, de rájöttem, ha este tejet iszik, éjjel rosszul alszik.
2014. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy túlpörög... nem tudom mi lehet vele. Orvosnál már voltunk, de mindig azt mondja minden ok. Tejterméket még nem eszik. De mást se nagyon csak tápszert, mostanában kezdett el enni mást is. Eddig semmit nem fogadott el. Most is nehéz bármivel is megetetni.
2014. febr. 23. 14:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat amúgy :) Az esti rutin 7-8körül fürdés, evés aztán mászik össze-vissza, nem akar aludni.
2014. febr. 23. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!