Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10,5 hónapos a kislányom az...

10,5 hónapos a kislányom az utóbbi 1 hónapban éjszaka nagyon rosszul alszik. Van úgy h lefektetem 8-kor rögtön elalszik és van úgy h éjfélig 5-ször is fel kel és utána is még legalább 4-szer. Nem tudom mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Előtte se volt egy jó alvó mióta megszületett 2 szer volt h aludt reggel 6-ig. Nem hiszem h a foga, volt h adtam neki fájdalom csillapítót, de ugyanúgy felkelt. Nem hiszem h a mozgásfejlődés hiszen ezelőtt nem volt ennyire durva. Már nagyon kivagyok szinte óránként kel éjszaka. Lehet ez rossz szokás van h inni kér, de van h csak a cumi kell neki, nade egész éjszaka? :(
2013. nov. 4. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van. Az egyik ugyanezt csinálta/csinálja még most is rosszabb napokon. Most 17 hónapos.

Nem hiszem, hogy elrontottad volna. Egyszerűen van ilyen-meg olyan gyerek.

2013. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hónapos a kisebbik lányom, kb ugyanezt csinálja hónapok óta. A nagyobbik 2 hetes korától maximum egyszer ébredt fel éjszaka, pedig ugyanúgy csinálok mindent. Én már belenyugodtam, hogy ő egyszerűen ilyen, majd kinövi. :) Örülök, ha egyhuzamban egy órát tudunk aludni éjjel.
2013. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért kicsit megnyugtató, h másnál is van így akkor gondolom nem vmi idegrendszeri dolog ez, csak az az érdekes, h 5 hónaposan egyszer kelt fel hajnali 4 körül aztán lebetegedett a picikém és onnantól kezdve alszik egyre rosszabbul. Kitartást kívánok a hasonló cipőben járó anyukáknak!!!
2013. nov. 4. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez. 3x aludta át az éjszakát. Régebben 2-3x kelt, most 4-5 minimum. Én biztos vagyok, hogy mozgásfejlődés főleg (most kezd el lépegetni) meg a foga mert masszírozza állandóan.


Én se gondolkodok már miért van, elfogadtam és várom, hogy kinője. Mióta így gondolom jobban viselem. Nem parázok ezen, hál istennek nappal minden ok, tudok vele aludni. Majd lesz jobb éjszakánk. Én 2 órát alszok egyhuzamban max hónapok óta.


11 hónapos cuki baba anyukája

2013. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!