Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A chamomilla homeopátiás...

A chamomilla homeopátiás bogyó mennyi idő alatt fejti ki hatását-illetve használt-e valakinek?

Figyelt kérdés
egyre rosszabbak az éjszakák,már mindent kipróbáltam.miben bizhatok még?
2014. febr. 28. 08:22
 1/3 gabszem ***** válasza:
nekünk egyik homeos bogyó se vált be sajnos, próbáltam a sedatif pc-t, chamomillat, coffea tosta-t is. Sajnos nálunk igazán semmi se segített, Kislányom most 2 éves és mostanában egyre több éjszakát átalszik , eddig volt hogy fél éjszakákat fönt voltam vele kb. 10 hós korától, borzalmas volt. Szerintem az idő oldja csak meg.
2014. febr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semennyi idő alatt. Ugyanis nincs hatása.
2014. márc. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is nagyon sok mindent kipróbáltam! most éppen borzalmasan fogzik kapja 5 napja a chamomillát, este most adok neki viburcolt is, de előbb már fájdalom csillapítót kellett adjak sajnos mert annyira sírt már :( elvileg elég hamar kéne hogy hasson, fiamnál hol hatnak hol nem! sőt van amelyiktől még rosszabbak lettek az éjszakák ( pl osanit pedig sokan esküsznek rá )
2014. márc. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!