Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2 éves babának leesésgátlós...

2 éves babának leesésgátlós ágy vagy földre ágyazható kanapé? Esetleg más? Okok lent.

Figyelt kérdés

A hetekben költözünk, és gondoltuk vennénk a kislányomnak már új ágyat! eleinte rácsos ágyba aludt, de pici kora óta úgy alszik mint az apja (háborgó tenger). Ahogy elkezdett mászni, állandóan beverte magát a rácsokba álmában, elforgolódott, felébredt sokat, szóval hamar kinőtte a kiságyát! Így mellettem kötött ki... jelenleg együtt alszunk egy francia ágyon, amivel nem is lenne bajunk, de így is vadászok rá egész éjjel, hogy ne essen le! csak az ágy vége szabad, két oldalt nem tud leesni,d valahogy mindig elmászkál és nem egyszer leesett már... persze elég rég óta van paplan a földön az ilyen esetekre, de nagyon zavar!! többször aludtam férjemmel, hátha én zavarom az alvásban, de a vége ugyanaz lett!

Most hogy költözünk gondoltuk veszünk egy földre nyíló gyerekkanapét, de azzal meg az a bajunk, hogy talán nem olyan egészséges a gerincének :S Úgy gondolom a leesésgátlós ágy sem megoldás,mert ahogy mászik álmában, úgy is leesne, körbe meg nem barikádozhatom!

Tehát a kérdésem, milyen ágyat vegyünk? Mi lenne a legjobb megoldás? vagy idővel kinövi?

Előre is köszi a válaszokat!


2014. ápr. 15. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A földre ágyazható kanapéről lebeszélnélek.Nekünk volt, baromi kényelmetlen.
2014. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt: [link] ebből csak egyetlen alkalommal esett ki. :) Gondolom hasonlóan aludt mint a tied, szerencsére már kinőtte, most már fennmarad a rendes heverőn is,csak a paplan van kirugdosva a huzatból minden reggelre.

A földre ágyazhatóról én is lebeszéllek, gyerekkoromban aludtam ilyenen, tényleg kényelmetlen. Vendégágynak elment, de állandóra semmikép. Nálunk a földre tett matrac azért sem játszott mert kertes ház és hideg a padló, a gyerek meg kb. 30 perc múlva úgyis ott lett volna.

2014. ápr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is most vettünk kétéves és 9 éves gyerekünknek új emeletes ágyat, aminek az alsó ágya szélesebb. Ezt a nyitott oldala felől egy fenyő léccel kiegészítettük, leesésgátló gyanánt. Imádja a kicsi, azóta nem hajlandó a délutáni alvást sem a franciaágyon tölteni, pedig eddig azon aludtunk. Elég nagy felülete van az ő ágyának, de így as bejárja éjszakánként az egészet.
2014. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!