Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A mi esetünkben lehet már...

A mi esetünkben lehet már leesésgátlós ágyat használni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 20 hónapos, 2 hónap múlva kistesója születik. Nem tudom hogy a babának vegyünk kiságyat, vagy a "nagy" fiam kapjon leesésgátlós ágyat? Botrányosan alszik, fél órával azután hogy elalszik, már az ágy tetejében (ahol a párna szokott lenni), bogárpózba gömbölyödve gubbaszt és úgy alszik. Ha 3-szor megigazítom éjszaka, ő mindháromszor visszakerül az ágy tetejébe. Korai így még a leesésgátlós ágy, vagy meg merjem próbálni?
2014. febr. 20. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam is imád bogárpózban az ágy végében aludni, de ezért én sosem piszkálom éjszaka. Miért nem aludhat úgy, ahogy neki kényelmes? Egyébként az én fiam is 20 hónapos és amíg nem igényli én nem cserélem ki az ágyát. A Te fiad a leírtak alapján nagyon jókat alszik a kiságyában, én nem venném még el tőle.
2014. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan, bár sokféle leesésgátlós ágy van, vannak, aminek magasabb a pereme, azokba én nyugodt szívvel raknám a gyerkőcöm. És én inkább neki vennék leesésgátlós ágyat, mint még egy kiságyat a picinek. Szerintem sokkal logikusabb döntés, nekem pl ez az ágy nagyon tetszik, és ebből nem tud kiesni...egyébként lehet kérni olyat is, amit teljesen köre lehet zárni, úgyhogy akkor pláne nem tud leesni, de ha úgyis felfelé közlekedik, akkor ha lenn van a bebújós rész, akkor sem lenne gond!


[link]

2014. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok

A FLÓRA nevezetűre gondoltam :)

2014. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Célszerűbb most másikba szoktatni, mert pár hónap múlva ígyis úgyis kell neki leesésgátlós, akkor meg minek annyi ágy. Mi 15 hósan szoktattuk át, semmi baja nem volt vele. Olyat vettünk aminek a vége nyitott nem a közepe, így a végén tud kimászni.
2014. febr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van egy majdnem 2 éves fiad és még egy rácsoságyat akarsz venni? Hát annak meg mi értelme?

A lányom 1 évesen kapott leesésgátlós ágyat (utálta a rácsos ágyat, a folyamatosan átüvöltött éjszakák után jöttünk rá mi a baj), onnantól kezdve átaludt minden éjszakát és soha nem esett le.


Fiam most 17 hónapos és áprilisban kap leesésgátlós ágyat, akkor lesz 19 hós. (imádja a nővére ágyát, úgyhogy neki is be kell szerezni egyet, bár ő még jól elvan a kiságyban, de azért egy gyerekágy mégiscsak nagyobb és tágasabb)

2014. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi rendes 90*200-asba fogjuk áttenni, és teszünk rá leesés gátlót. Bár majd a második szülinap környékén fogjuk.

MÉg annyi elképzelésem van, hogy ahol majd be lehet mászni oda is tennék valamit amit le tudok szedni, hogy nehogy ott azon a pár cm-en bucskázzon ki este alvás közben.

Amúgy az enyém is össze vissza jön meg alvás közben.

Párna minek? Nem kell nekik ilyenkor még, főleg, hogy jön megy, nincs értelme, bár ha valami kedvenc tárgy vagy játék akkor értem :)

Én nem vennék rácsoságyat már.

2014. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fiam 17 hónaposan kapta a leesésgátlós ágyat, és azóta jobban alszik éjszaka. Mi olyat vettünk, aminek a végén van a kilépője, így nem félek, hogy kiesik. Ilyet:


[link]

2014. febr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egész idáig csak kiságyban gondolkodtunk, de mégis leesésgátlós ágy lesz a vége, meggyőztetek :)
2014. febr. 20. 14:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi ezt a dilemmát egy átalakítható rácsossal oldottuk meg. Maradt a nagyfiam rácsosban (Ő is vándorol álmában) és kb egy múlva átalakítottuk az ágyat. A mai napig abban alszik. A kicsi pedig megkapta a kisebbik rácsos ágyat. Ő egy helyben alszik, jóval korábban került át "nagyfiús" ágyba.
2014. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!