Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 11 hónapos kisfiam kétszer...

11 hónapos kisfiam kétszer felkel éjszaka és enni kér. Nem kellene már átaludnia az éjszakát?

Figyelt kérdés

napközban általában szilárd ételt eszik. Este 8 körül etetem kakao vagy tejcsi.Van hogy előtte 6 körül is eszik, tehát nem lehet jajde éhes.

Éjszaka 1 óra körül enni kér, és utánna 4 óra múlva megint.

teát eltolja magától és addig sír amig meg nem látja a tejes üveget.

Mit tanácsoltok?

Kipróbáltam hogy kevesebbet adok neki 1 körül hogy fokozatosan leszoktassam de akkor már 3 óra múlva éhes volt...


2014. ápr. 23. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
minden baba más, egyáltalán nem kóros ez sem.
2014. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Annyit, hogy 11 hónaposan ne éheztesd.
2014. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
értelmes válaszok is lesznek?
2014. ápr. 23. 17:16
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
11 hónaposnál szerintem ez normális.
2014. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

itt olvastam olyat hogy 1 éves korára már igazából át kellene aludnia az éjszakát. tudom hogy nem szentírás, ezért lennék kiváncsi hogy nálatok hogy történt.

[link]


Engem igazából az zavar hogy még 4 óránként eszik éjszaka is. Mert ha pisis vagy a hasa fájna vagy fogzana akkor persze oké de a 4 óránkénti evésen már tul kellet volna lépnie, nem?

2014. ápr. 23. 17:25
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Ha éhes, akkor éhes. Ezzel nem tudunk mi mit tenni. Amit kipróbálhatsz, hogy vacsorára tejpépet adsz, ami talán jobban eltelíti, így az 1 órás étkezés kimaradna. De lehet, hogy attól meg szomjas lesz, azért kel fel enni. De mindenképp próbálj meg valami laktatóbbat adni vacsorára mint a tej (ami gondolom tápszer).
2014. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Lehet hogy csak megszokásból ébred. A doki szerint ha napközben elegendő táplálékot kap , akkor éjjel kevesebbszer vagy egyáltalán nem ébred. Az én babám 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát.
2014. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

utolsó! a te babád ilyen, de sok baba nem. Azért nem ez az általánnos hogy 2 hónapos korától ne ébredjen egy baba. Örülj neki hogy neked szerencséd van vele, egyáltalán nem kóros amit a kérdező ír.

Kérdező! Értelmes válasz? Leirtuk nincs ezzel semmi baj, egyik gyerek ilyen másik olyan, elhiszem hogy fárasztó de van ennél rosszabb is. Amit esetleg kiprobálhatsz hogy kitolod a 8 órási tejcsit késöbbre.

2014. ápr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Este 8 kor ne kakaót vagy tejet adjál neki, hanem szilárd, laktató ételt.

Utána ha kér mehet a tej. De előtte próbáld "megtömni".

2014. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Napközben mennyit eszik? Kisétkű, vagy addig eszik amíg kaja van előtte? Mert, ha az utóbbi, akkor adj többet. Nálunk legalábbis így volt, megnőtt az étvágya, kb nincs az a mennyiség ami elég lenne neki, rengeteget eszik nap közben, azóta átalussza az éjszakát. Csak egy ötlet, lehet, hogy nálatok ez nem válna be.
2014. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!