Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 7 hónapos gyermeked mennyi...

7 hónapos gyermeked mennyi időt van ébren két alvás között? Hányszor alszik egy nap? Éjszaka ébred?

Figyelt kérdés

A fiam van, mikor négyszer alszik napközben.

Fél8 körül ébred, 9-kor alszik fél órát.

Fél 12-12 körül ismét elalszik, ilyenkor 1 óra alvás jön.

fél 4-kor jön a következő szundi(30perc), majd még egyszer 6 előtt elalszik egy fél órára.


Este 9-fél 10-kor alszik és reggel 5-kor ébred, cicire teszem, iszik pár kortyot és legközelebb reggel kel. Én kicsit sokallom az alvását. Szerintetek?


2014. márc. 10. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Kétszer aludt a fiam 7 hónaposan, délelőtt fél 10-10-től fél 12-délig, utána 2-től 4-ig. Ő este 7-kor fürdött, fél 8-kor már aludt és reggel fél 8-8 körül ébredt. Éjjel nem kelt fel.
2014. márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de jó nektek :) kislányom 6hónapos korától napi 1szer alszik vagy 10-12ig vagy 12től 14ig. hiába próbáltam átalakítani az alvási igényét de nem jött össze. 11hónapos lesz 19-én.
2014. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kb 8kor kel a kislányom-fél 11körül aslzik 2órát,vagy még többet-és 3körül még egy órát.az éjszaka változó,van ,hogy sokat ébred-próbálom csak hajnalban-egyszer megetetni
2014. márc. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!