Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2 éves gyerkőcötök miben...

2 éves gyerkőcötök miben alszik napközben?

Figyelt kérdés
Ugyanabban az ágyneműben? Vagy letakar ágyban? Átöltözik? stb. :)
2014. máj. 4. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:

ha összekoszolja magát, akkor gyorsan átöltöztetem, de ugyanabban az ágyneműben, mint este (hetente cserélem, kiv. ha balesetes)

egyébként rövidujjú bodyban, ha hideg a lába, akkor zoknit is adok rá (tisztát)

nálunk állandó 24-25 fok van (újépítésű társasház), így nem fázik akkor se, ha kitakarózik.

2014. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ugyanabban a bodyban, amiben napközben van?
2014. máj. 4. 23:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Napközben nem öltöztetem át, ugyanabban a ruhában alszik: hosszú ujjú body, rajta póló, harisnya. És be is szoktam takarni egy vékonyabb pléddel.
2014. máj. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ugyanabban a ruhában az ágyában.

Ha nagyon összekoszolta magát, akkor kap alváshoz másik nadrágot, amúgy nem.

2014. máj. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Abban amiben napközben van bent a lakásban. Betakarózik pléddel és elalszik. :)
2014. máj. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Abban, amiben napközben van. A nadrágot leveszem róla, felveszi a hálózsákját (vándorol az ágyban, így mi takarót nem használunk).
2014. máj. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
leveszem a pulcsit,nadrágot,marad rajta a hosszú ujjú bady+harisnya+a zsákja,ha előtte kint voltunk az udvaron,mindenből tisztát kap,megmosdatom egy kislavórban,mert ő mindig homokozik,még a pellusában is homok van...
2014. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi.

Csak elgondolkodtam, mert saját részről meg olyan furcsa lenne, ha az itthoni ruhámban feküdnék be az ágyba. :)

2014. máj. 5. 14:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem az ágyneműjében alszik napközben. A mi ágyunkon alszik el mesenézés közben és betakarózik a kis plédjével ha fázik. Az ágyneműjébe csak piszibe bújhat bele. 5ös voltam. :)
2014. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*pizsi :D
2014. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!