Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2,5 hónaposom rajtam alszik...

2,5 hónaposom rajtam alszik el, ez nagy baj, később le tudom majd szoktatni róla?

Figyelt kérdés
Ringatom, dúdolok neki, vagy bealszik a cicin/cumin (szopik,de kap tápszeres pótlást). Ha leteszem az ágyába, vagy babakocsiba, felébred, max. fél óra még utána. Adamo hintában is szokott aludni, tegnap pl.egyhuzamban 2,5 órát, de folyton hintáztatni kell közben, babakocsit is mozgatni kell. Barátnőm szerint ez nem jó, le kéne tenni, mert így ezt szokja /szokta meg.
2014. máj. 8. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Én is folyamatosan kaptam a támadásokat ez miatt... kislányom hasfájós volt ilyen picinek, és az állandó sírás miatt "szokott rá" az ölben kizárólag járkálva alvásra :D mi pedig örültünk, h elaludt.. nem érdekelt, hogy mások mit mondtak. Aztán féléves korára egy altatási módszert bevetve megtanult elaludni a kiságyában, azóta így alszik! És megmondom őszintén, visszasírom a régi időket! Olyan jó volt, hogy ott szuszmákolt az ölemben.. :) élvezd ki minden együtt töltött pillanatot,és ne érdekeljen senki idegen véleménye! Olyan hamar megnőnek :( csak picinek tudod ringatni! :)
2014. máj. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Az enyém jövő héten lesz 1 éves, de máig az a legjobb, amikor az ölünkben, a szoptatós párnán alszik el. :) Olyankor olyan aranyos! Szeretem nézni, ahogy ott alszik. (Plusz olyankor le tudom vágni a körmét, ki tudom pucolni a fülét/orrát (ébren ezt nem hagyja), át tudom törölni a fogait, be tudom adni neki a D-vitamint, stb. Ha az ágyban aludna el, ez macerásabb lenne, szóval van praktikus oldala is.) Le fogod tudni szoktatni, ne aggódj, majd később ha lefárasztja magát napközben úgyis elalszik hamar, elég lesz csak betenni az ágyba.
2014. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy még annyi, hogy ennyi idősen az én fiam rendszeresen aludt napközben a pihenőszékben, csak betettem ébren, bekapcsoltam a rezgést, elaludt fél perc alatt, kikapcsoltam és aludt tovább. Ha úgy volt, akkor áttettem az ágyba, nem is ébredt fel. Ezt még nem próbáltátok?
2014. máj. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha így alszik el, de később baj lehet belőle, ha elalvás után is végig mozgatni kell a hintát/babakocsit. Éjjel hogy alszik az ágyában? Az én babám is dajkálva aludt, meg mozgó babakocsiban, és 11 hónapos korára már egyáltalán nem lehetett letenni sehova, csak úgy aludt, ha fel-alá mászkáltunk vele egész éjjel. Nála elég drasztikus módszert kellett akkor már bevetni.
2014. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xStefix ***** válasza:

Első lépésként ajánlom figyelmedbe ezeket: (és sőtpláne a barátnőd figyelmébe is!)

[link]

[link]

[link]

2014. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Stefixxel melyen egyetertek. 8 hosom a mellkasomon alszik mindjart leteszem. Regen csak igy aludt. Ha fel ora mulva ebred visszaaltatom...
2014. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!