Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 hónaposan kezdjem el a...

3 hónaposan kezdjem el a saját ágyába szoktatni, vagy még várjak vele?

Figyelt kérdés
Elôre irtózom a cirkusztól, de az elsô gyerekemmel elrontottam legalább a másodikkal csináljam jól. Habár azt sem tudom hol kezdjem. Nappal is a cicimen vagy ringatva alszik el.
2014. márc. 30. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk első perctől saját ágya van.
2014. márc. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%
Nem kellet volna magadhoz szoktatni mivel aztán megszokja és nehéz lesz kiságyba szoktatni.De próbáld meg lehet hoy pár éjszaka nyűgös lesz de aztán jobb lesz.
2014. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Elöször is ne cicin altasd, másodszor minél elöbb szoktasd a saját ágyába, mert késöbb sokkal nehezebb lesz.
2014. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
En 10 hetesen kezdtem beszoktatni mert hiaba ringattam felebredt 5 perc mulva, aztan elaludt, felebredt....egesz nap csak nyuglodott. Szoval en megvartam mig nagyon almos es beraktam az agyaba, mellefekudtem, simiztem dudoltam. Ket het utan eljutottunk oda, h megtalalta az ujjat es cumizot, beraktam kettot huppogott cumit benyomta es aludt. Egeszen a 3 hos novekedesi ugrasig tok jol ment, akkor minden borult....szoval azt szerintem mindenkepp vard meg ha meg nem volt. Ha lattam volna, h nagyon nem megy neki ez a dolog akkor nem eroltetem.
2014. márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4es vagyok


Az o agya a mienk mellett van es nincs racs azert tudtam mellebujni.

2014. márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
az en fiam is elso perctol a kisagyba aludt.a ringatas nem jo dolog mert ha nagyobb lesz leszakad majd a kezed.probald meg babakocsiba altatni vagy babahordozoba ringatni.ha maskepp nem alszik el
2014. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már most szakadok meg. 7 kilós!!
2014. márc. 30. 18:32
 8/12 A kérdező kommentje:
Ès akkor hogy kell csinálni? Szopi, puszi, ágy. De biztosan ordítani fog. Ès akkor mit csináljak? Vegyem ki vgy hagyjam sírni? Vn egy nagyobb testvèr is a másik szobában, nem költenèm fel....
2014. márc. 30. 18:34
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akarod, hogy külön aludjon vagy sem? Mert nekem úgy tűnik valahol a szíved mélyén nem vagy erre készen. Nekem első perctől kezdve a saját ágyában alszik. Evett kicsit sétáltam vele alvás előtt aztán viszlát. Mondjuk nekem sosem sírt az ágyban, pár percig esetleg nyűgösködött, de sírni sosem sírt. Ha őszintén azt szeretnéd, hogy külön aludjon akkor legyen külön ágya 4 ráccsal és ne a tietekével legyen együtt.. Én hagynám betenném ágyba, simogatnám, ráznám a seggét bármi, de nem venném ki az ágyból az után, hogy letettem. Aztán szépen ezt a rázogatási időt csökkenteném naponta kevesebbre. Ha nagyon sír kivenném, de nem szólnék hozzá csak picit megölelgetem aztán vissza is teszem az ágyban amint nem sír és kicsit megnyugodott. Van egy könyv az a címe, hogy Aludj velem. Abban leírják, hogy a gyerek éjszaka 6-8 alkalommal felébred, és ha nem úgy van minden ahogy elaludt akkor sírni fog (nem anya ölében van cicin, nem rázzák a seggét, nem ringatják stb.) viszont ha úgy alszik el, hogy az ágyában van egyedül, akkor mikor felébred akkor sem fogja keresni anyát-ringatást-cicit stb. ha nem vissza alszik megint egyedül.
2014. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
en mindig betettem neki az egyik felsomet azon erezte az illatomat es megnyugodott.meg nekunk ugy volt az agy hogy a kisagy az agyunk mellett.es volt hogy racson keresztul megfogtam a kis kezet.:)
2014. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!