Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mitől változhat meg hirtelen...

Mitől változhat meg hirtelen 10hónapos babám alvása?

Figyelt kérdés
pici korától egyedül alszik el,megtanitottuk neki.semmi gond nem volt.pár napja ordit,pedig minden ugyanúgy csinálok-meg kell várni ,simogatni a hátát,mig elalszik.éjjel is rengeteget ébred.fog nem lehet,mert nem fájdalmaan sir,csak "balhézik"-mint,ha semmi kedve nem lenne aludni.pakolna,szövegel-éjjel 2 kor.már kidőltünk a férjemmel.van valami javaslata valakinek
2014. máj. 25. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mostanában nem volt vmilyen mozgásfejlődése? Nálunk az nagyon bezavart, a kiságyban is csak maszkált...most az van műsoron hogy hajnal 2 körül fel kel az egyik fiam nem sir meg semmi csak dumál szórakoztatja magát egy órán keresztül aztán elalszik... de az is lehet h nem álmos, mennyit alszik napközben ? Mi ilyen idősek voltunk mikor áttértünk az egy alvásra
2014. máj. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
semmi extra.már régebb óta áll.én még korainak tartom az egy alvást-de ébresztem is nap közben.van délelött egy nagy alvás-és 4 körül egy picike(ez fél óra)-eddig is igy volt-és nem volt probléma-ez csak nem lehet gond
2014. máj. 25. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem már annyira nem akartak elaludni délelött h már jó ha 11 után elaludtak 4-5 körül a másik minden tolodott, este meg annyira nem voltak álmosak h 10nél előbb nem aludtak el sirás nélkül, mióta egyszer alszanak 12-15ig jobb lett, este 8kor már alszanak
2014. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 10hós és hasonló problémánk volt. Rettenetes éjszakák és cicin lógás kb egész éjjel. A védőnő javasolta, hogy próbáljuk ki, hogy napközben nem 2x alszik (2órát), hanem egyszer. Annyit csináltam, hogy nem feketettem délelött, az ebéd utáni alvást viszont hamarabb kezdte el. Lekopogom, de már az első éjszaka bevált, 2x eszik így éjjel, de tényleg csak eszik 5perc alatt, aztán alszik tovább. Eddig már éjfélkor fent volt, most (lekopogom), 3-4körül eszik, aztán 6kor és 8kor kel. ( eddig 6kor kelt, bár ezt meg úgy toltuk ki, hogy picivel késöbb tesszük le).

Most olvastam, hogy valamikor 10hónap-1év között van az a váltás, amikor a nappali alvás nem segíti az éjszakait, hanem megzavarja (ha sokat alszik, vagy épp átalakulóban van az alvása)

2014. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi-én még várnék még az egy alvással-ez tényleg segithet?
2014. jún. 1. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!