Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit adnatok ejszakara 4honapos...

Mays kérdése:

Mit adnatok ejszakara 4honapos babara egy vekony halozsak ala 25fokos szobaban?

Figyelt kérdés
Oltoztetes
2014. máj. 26. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rövid ujjú a hálózsák hosszú bodyt, ha hosszú ujjú akkor rövid vagy ujjatlan bodyt.
2014. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egy vékony rugit adok rá, egy nagyon vékony takaróval.Szinte csak egy huzat.Itt is 25 fok.....panel
2014. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy bodyt. De szerintem felesfelges a hálózsák.

Az én 3 hónapos babám egy rövid ujjú bodyban és egy pamut pizsoma naciban alszik, meg zokni. Textilpelussal van betakarva. Kb. 25-26 fok van.

2014. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rovid ujju a halozsak....igazabol az erdekelt, hogy adnatok-e ra kisnadragot vagy sem. Koszi a valaszokat!
2014. máj. 26. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:

adj rá csak simán hosszú ujjú rugit (talpasat) body nélkül, vékony takaróval. elég.... nem kell body.

már négy hónaposan nem olyan gyenge a keringésük, mint korábban, jól működik a hőháztartásuk.


azért a pelus is rajta van, tehát van pár réteg rajta. neked is jobban esik egy laza pizsi, egy könnyű takaróval.


amúgy ha melege van, ébredhet többször is éjjel, meg izzadhat, forgolódhat.

2014. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az enyém 7 hónapos, és rugiban megébredt, ordított a 25 fokos panelban. Most egy vékony trikót és arra egy lenge napozót adok plusz vékony takaró. Így jobban érzi magát.
2014. máj. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem adnék nadrágot.
2014. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!