Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan alszik babád ebben a...

Hogyan alszik babád ebben a nagy melegben éjszaka?

Figyelt kérdés

mennyi idős

enyém 7 hónapos, de 2 napja többször felsír



2014. jún. 10. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan az enyém már nem baba, mert holnap lesz 2 éves, de azért leírom. Ő nagyon jó alvó, szerencsére most sincs gond, bár tegnap nehezebben aludt el, de meg is van fázva, köhög, szerintem inkább ez az oka. Mit adsz rá alváshoz?
2014. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokat itatom napközben ez szerintem fontos. Amúgy most is alszik éjszaka, egy szál bady ban és bár ráterítek egy takarót, de azt lerúgja magáról. 6,5 hónapos.
2014. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 vagyok: eddig is átaludta az éjszakákat most is átalussza.
2014. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyém egy éves elmúlt, de most ő is ébred néhány napja, pedig nem szokott (bár nálunk lehet, hogy a fogzás is közrejátszik). Perpillanat majdnem 30 fok van a gyerekszobában (panel), éjszaka sem jobb a helyzet. Csak egy (ujjatlan) body van rajta, egy nagyon-nagyon vékony pléddel takarom, vagy csak egy nagyobb textilpelussal, az ablak nyitva van, de a redőnyt leengedjük "lyukacsosra", különben ahogy feljön a nap egyből kipattan a szeme. Most ebben a pár napban sokat ivott éjszaka is, de még messze a nyár vége...........

Napközben egy szál pelusban van itthon, most is abban aludt 2 órát, textilpelussal betakarva.

2014. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miben altatod? Lehet h melege van.
2014. jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!