Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Fél éves babáitok k mennyit...

Fél éves babáitok k mennyit és milyen felbontásban alszanak? És hogy alszanak el?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

8körül kelünk reggel

10körül alvás 1,5-2órát alszik

2körül megint alvás újabb 1,5-2 óra alvás

5körül alszik még egyet fürdés előtt ilyenkor már csak 45percet.

Én csak berakom az ágyába, iszik pár kortyot, megkapja a cumit és otthagyom, max 5perc alatt elalszik sírás nélkül.

2014. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

6 hónaposan 7-kor ébredt.

1. alvás 9-től 10-ig

2. 12-től 1-ig

3. 3-tól 4-ig

7-kor volt fürdés, vacsi fél 8, 8 körül elaludt.

Sétálva ringattam este és napközben is.

2014. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Babeli Zurzavar ***** válasza:
nalam eleg spec a helyzet, mert vam egy ket eves teso is, es a lanyom 6 honaposan mar csak az 1 nagy delutani alvast produkalta, a batyjaval egyutt! a napirend nem valtozott,ugyanaz volt akkor is, most 9 honapos, fel8kor kelnek, 12kor elalszanak, 2kor ebrednek, utana ebed (ezt most igyekszem megfoditani, bar nekem nagyon kenyelmes, hogy az alvas alatt fozok, de jon az ovi,bolcsi es ott maskepp lesz), 3-tol jatszo, seta, levego, fel8kor megyunk haza, furdes, vacsi, fel 9kor fekves,9kor alvas. A picit nem kell altatni, fogja a cumisuveget, bevackol az agyaba, es alszim 10 perc alatt, O atalussza az ejszakat! a batyja sokkal nehezebb eset, de nem ez volt a kerdes:-)
2014. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

9 korul kel

12-14ig alszik es 17-18ig

Van, h felcsereli az alvasokat es delben egy orat alszik delutan meg kettot. Jovo heten lesz 6 hos. Este cicin alszik el, napkozben cicin, v ringatva v bkocsiban.

Este 9kor furdes, fel 10 fele alszik el. Ketszer eszik ejjel, csak anyatejes.

2014. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! az én lányom éjje csodásan alszik,megszakitás nélkül kb 9-10-től reggel 5-7-ig,azután még kb 8-9ig visszaalszik,de napközben,kinlodok vele,van,hogy egész nap kétszer fél óra az alvás...nem tudom mitévő legyek
2014. jún. 17. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!