Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kedves anyukák! 8 és fél...

Kedves anyukák! 8 és fél hóapos babátok mennyit alszik még és mikor? Kell altatni vagy alszik magától? Hogy telnek az éjszakák?

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Most lesz 9 hos. Napkozben 2szer alszik, osszesen masfel- ket orat. Ejjel 11 orat alszik. El tud aludni, ringatva , bkocsiban, cicin vagy ha megyunk vhova akkor autoban.
2014. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, azt kihagytam, h ejjel eszik egyszer es hajnalban is egyszer.
2014. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

10-11 órát alszik éjjel, nappal csak délelőtt kb. 1 órát reggeli után.


Nem kell altatni, hason volt szoktatva alváshoz és ha én fordítom át hasra, nem ő magától, akkor tudja, hogy alvás következik és megpróbál elaludni. Ha nem megy neki, nem álmos, akkor hagyom, hogy még játszon és lefárasztja magát.


Éjjel többször felébred, de enni nem kér, ha nem tud visszaaludni, akkor szoktam hallani, hogy gagyog, bürrög, beszélget magának és a lepetőt vakarássza, ezzel bealtatja magát vissza. Akkor kezdődik a hangoskodás, reggeli kérés, ha már fényt lát reggel.

2014. szept. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nemsokára 9 hónapos lesz a babám. Napközben 2-3-szor alszik, attól függ, hogy reggeli után mennyit szundít. Ha 2 órát, akkor délután kb. 2 körül alszik még 1,5-2 órát. Este pedig 8-tól reggel 6-ig, de egyszer kel 4 körül. Ekkor megkapja a cumisüvegét és már horpaszt is tovàbb. Mostanában nem alszik el magától, ide szoktam venni magamhoz az ágyba, majd pedig átvisszük a sajátjába.
2014. szept. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!