Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van rá esély hogy másfél éves...

Van rá esély hogy másfél éves gyerkőc megszeresse most a hálózsákot, aki eddig nem volt ilyenben?

Figyelt kérdés
Mindig kitakarja magát, és félek hogy megfázik. De elég mozgékony éjjel, nem tudom hogy nem érzi-e gúzsba kötve magát a zsákban.
2014. szept. 22. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok, de egy próbát megér. Mindenesetre drága hálózsákot ne vegyél neki elsőre.
2014. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is 1,5 éves a leányzó, mindig zsákban alszik, középvastag, és csak egy polár pléddel takarom. A plédet általában ő is lerugdossa éjjel.
2014. szept. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, de eddig nem volt ilyenben. Megforduláskor nem fog felébredni, hogy belecsavarodik?
2014. szept. 22. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy pár napja már abban altatom. Szintén 1,5 éves, eddig nem használtuk. Szerencsére nem zavarja. Csak akkor adom rá, mikor berakom a kiságyba. Ja, és nem cipzárazom össze. Behúzva biztosan nem viselné el magán. Olyat vettem ami oldalt és alul cipzáras. Akárhogy forgolódik, a dereka és az egyik lába biztosan be van takarva így is. Van egy másik zsákunk is, az középen cipzáras, fenntről, lefelé. Ezt csak a derekáig húzom le, mert a lábának kell a hely.

Nálunk nem csak az volt a baj, hogy lerugja magáról a takarót, hanem egyszerűen nem viselte el magán. Ha nyáron betakartam egy textilpelenkával 10 perc múlva már sírva ébredt, mert képes volt belegabalyodni a lábával. A zsákban vizsont nyugodtan alszik, nekünk bevált, szóval érdemes még ilyenkor is megpróbálni.

2014. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!