Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Amkor elkezdte átaludni az...

Amkor elkezdte átaludni az éjszakát a babátok másnap annyival többet is evett?

Figyelt kérdés
már ébresztenem kell ejjel, átaludná, de fèlek ha kimarad egy étkezés, kevesebb lesz a napi bevitt adag. 2 honapos de mèg csak 5200 gr, fontos h kiszopizza a napi adagot. nektek hogy volt?
2014. szept. 23. 03:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne ébreszd fel, ha ő nem kelne magátol. Tudja a picid, hogy mire van szüksége. Es igen, nalunk az volt, ha kimaradt egy étkezés akkor mindig picivel többet evett, így kb. Ugyanannyit evett mint az eggyel több étkezés alkalmával. És mi az, hogy csak 5200 gramm. Az en kisfiam is kb. 5500 gramm volt két hónaposan. Nagyon szép súlyban van a babád. Egyébként mennyivel született?
2014. szept. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felesleges felébreszteni, bőven jó súlyban van, örülj, hogy aludna! Az én lányom 2 hónaposan 4 kiló volt. (3 kilósan született.)
2014. szept. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3650 gr a szuletesi sulya. a vedono mondta hogy ebresszem mert szerinte anyatejes babaknak meg 3-4 honapos korukig szukseges az ejjeli etetes.
2014. szept. 23. 08:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok : Az én kisfiam 3600 grammal született, szóval ahogy látom hasonlóan fejlődik a babád mint az enyém... Szerintem tökéletes súlyban van. Az első hetekben én is ébresztettem este 10 körül, hogy egyen, aztán megnéztük mikor ébred magától. Rábíztuk, hányszor ébredne éjjel. Néhány hétig kétszer, majd átállt az egyszeri kajálásra éjszaka. Amikor 4.5 hónaposan az anyatej mellé már kapott tejpépet is,akkor maradt el ez az utolsó. Azóta se eszik éjjel, párszor megébred,ekkora cumit kap, és alszik tovább. Illetve most a fogzás és a szeparációs szorongás miatt van hogy akár egy órát is ébren van,de tejet vagy pépet nem kap éjjel. ( Hétfőn lesz 10 hónapos )
2014. szept. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tejpépet miért kezdtel el neki adni? keves tej miatt? olvasom hogy sokan adnak a babának, muszaj neki olyat adni? ugy olvastam amig meg van a napi 500 ml anyatej addig nincs szuksege kiegeszito tejtermekre, ez akar 7 honaposra is igaz. de mivel olvasom hogy sokan eleg koran adnak, bizonytalan vagyok h nekem is kene adnom?
2014. szept. 23. 09:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Az esti tejjel mindig sokat küzdöttünk.Szinte az első perctől az esti szoptatás kb. 1.5-2 órás volt, ami elég megterhelő volt, de elég volt számára, így csak tejet kapott természetesen. Egy-egy alkalommal amikor kevesebb volt, próbálkoztunk a tápszeres pótlással,de nem fogadta el. Viszont amikor megjött a menstruációm akkor annyira megcsappant, hogy muszáj volt vmiféle pótlás. Ekkor volt 4.5 hónapos, így már kaphatott pépet. Szerencsére azt elfogadta, így az anyatej mellé azt kapta és kapja ma is esténként. Reggel és este még szopizik, a reggelire elég a tejem,de este kell a pótlás.
2014. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem evett többet másnap a kisfiam amikor átaludta az éjszakát.

Ne keltegesd, ez a legnagyobb butaság amit csinálhatsz.

Keltegetni éjszaka etetés miatt akkor szokták, ha beteg a baba, nem fejlődik rendesen, be van sárgulva stb...

A te babád gondolom egészséges, ha a súlya növekedék (még akkor is ha csak kicsit) nem kell keltegetni.

2014. szept. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nem fogom akkor keltegetni meglátjuk magától mikor kel :)
2014. szept. 23. 11:59
 9/9 anonim ***** válasza:
fel ne keltsd mert aztan megszokja, tapasztalat. A masodik lanyomat mar nem keltem, 9 hetes most es este 7-kor eszik, majd hajnali 5-kor. Fogalmam sincs hogy tobbet eszik e, mert csak szoptatott, de amig vidam, hizik, nem erdekel mennyit eszik. Felesleges aggodni, elsonel mast se csinaltam, megse evett tobbet, csak az idegeim mentek bele tonkre.
2014. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!