Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek egyik nap full negatív volt a tesztje de másnap már halvány pozitív?

Figyelt kérdés
Ma teszteltem de negatív lett... Igaz még van 5 napom hogy Ne jöjjön meg! :) kicsit türelmetlen vagyok!!! :(
2014. júl. 31. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen! Nekem még a nem várt napján sem mutatta ki, csak utána azt hiszem 3 nappal halványan először. És a negyedik napra erősödött be (tehát a nem várt napja UTÁN!) Előtte, és mondom még aznap is teljesen negatív volt. Én is türelmetlen voltam, szerintem már hülyének néztek a Rossmann-ban, mert kb. 2 naponta mentem tesztért :) :).
2014. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!! :)

Engem a gyógyszertárban néznek hülyének!! :) ma két tesztet vettem múlt hónapban 6ot! Múltkor a kisfiamnak mentem gyógyszerért és már kérdezte a hölgy hogy tesztet kérek?? :D

2014. júl. 31. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:

ne tesztelj ilyen korán, persze hogy ellőssz egy csomó tesztet feleslegesen. Várd ki amikorra nem várod, na jó talán egy nappal előtt már érdemes lehet tesztelni. Ha korán tesztelsz persze, hogy negatív, lehet nem valósan negatív, csak még nem mutatja ki.

várj!!!!

2014. aug. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze.Nekem szerdan full negativ volt,penteken meg lathato halvanyabb pozitiv.4nappal a nemvart utan meg ugyanolyan,mint a kontrollcsik!
2014. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendelj neten olcso tesztet, lövögesd addig azokat:)
2014. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!