Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 1 éves kislányom miért nem...

1 éves kislányom miért nem alszik?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt gond az alvással, most egy pár hete éjjelente 1 vagy 3 óra körül felébred, ordít míg be nem megyek hozzá.És hiába itatom meg, hiába simogatom, csak nevetgél, játszadozik, vigyorog, nem akar aludni. Tegnap hajnal 1-től fél 5ig kínlódtunk, már kihoztam játszani, míg egyszer csak láttam, hogy dörzsöli a szemét. Akkor beraktam a kiságyba és el is aludt rögtön. Nem mondhatnám hogy nappal sokat alszik, mert egyszer alszik olyan fél 12-től kb 2 órát, és annyi. A nagylányom 3 éves, már ovis, de vele soha semmi ilyesmi nem volt, mai napig durmol, arra se kel fel szerencsére, hogy a pici üvölt. Próbáltam már mellé feküdni a földre, de azt hiszi játszok, mert dugdossa ki a nyusziját és nevet. Már hulla vagyok az állandó éjszakázástól. Mit próbáljak még ki? Kinek mi vált be? Ja, és már nem szoptatok, kb 10 hónaposan magától leszokott, de akkor sem volt jellemző, hogy éjszakánként cicizni kelt volna fel, szinte soha. És szerintem foga sem jön most, mert akkor inkább sírna és nem vigyorogna. Nem tudom, tanácstalan vagyok. :-(
2014. okt. 21. 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos jó tanácsot nem tudok adni, túl kell élni. Nálunk kb. 1,5 évesen volt ilyen időszaka, minden egyes éjszaka 3-4 órákat fent volt, végig vele kellett lenni. Aludt napközben is rendesen. Én már teljesen kivoltam, minden este már 8-kor feküdtem, mert tudtam, hogy 1 körül úgyis ébresztő lesz. Ezt csinálta hónapokig, aztán egyszer csak leszokott róla. Még most is sok éjszaka van, amikor felébred, de szerencsére viszonylag gyorsan visszaalszik.
2014. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!