Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Éjszakáink katasztrofálisak,3-...

Éjszakáink katasztrofálisak,3- 4 orákat alszok 8 honapos kislányom mellett! Mit tehetnék!? Vettem mar minden féle teat, semmi nem segitett! Tapszeres, de eszik mindent!

Figyelt kérdés
egy szobaban de kulon ,kisfiam aki 4,5 èves külön szobaban,egybe szerettük volna rakni öket,de amig ejjel ennyire rosszul alszik...elèg ha èn nem alszom!van hogy 5*6* kel!iszik vagy eszik!de neha meg iszik egy cumisuveg teat,igy van hogy reggelre pisis!nappalok sem jobbak ,babakocsiban nincs el....5 perc seta utan mar hisztizik!

2014. nov. 8. 06:03
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Csodálkozol??? A teának koffein van tartalma.
2014. nov. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
* A teának koffeintartalma van.
2014. nov. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minek!?a baba teának!?
2014. nov. 8. 06:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Tök mindegy , hogy van benne vagy nincs, ott kezdődik, hogy egyáltalán miért adsz neki? Szom joltásra víz vagy tej. Ha valami olyan baja van lehet gsógynövényes teát, de azt is csak nappal. A baba tea marketing fogás.

Annyit visszakérdeznék. Egészen konkrétan miért kel fel éjszaka? Sima hiszti, mert nem tud aludni, vagy ilyenkor tényleg éhes? Mióta csinálja ezt?

2014. nov. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez lehet fogzástól, szeparációs szorongástól, mozgásfejlődéstől.

Én sem teáztatnám, víz vagy tápszer.

Az hogy hisztizik, mit jelent? Sír?

2014. nov. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Babakocsiba kinyomja magat!sir!ha ki veszed meg mosolyog!!ejjel az innivalon vagy tapszeren mikozben issza elalszik!!
2014. nov. 8. 09:08
 7/9 anonim válasza:

Szia,

azt próbáltátok éjszaka hogy csak simogatjátok a fejét plusz cumi? Lehet fogzás is, hasfájás is... Felhúzza a lábát?

Miért adsz neki enni, inni? Cuppog is és azért, vagy csak mert az bevált? Amúgy én is inkább csak forralt vizet adnék ital gyanánt...

2014. nov. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam a forralt vizet pénteken nyolcadik hónapját töltő kislányomnak, de sajnos nem fogadja el. Mindez miért? Mert hallgattam az okos védőnénire,miszerint nem kell a babának plusz folyadék. Frászt nem kellett volna! Ha már születésétől kezdve kapott volna pluszban inni, akkor most nem lenne gondunk. Teát adok én is neki. Azt is egyik nap elfogadja, másik nap nem. Így én igenis örülök, hogy legalább teát iszik. Marketing ide vagy oda.
2014. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én adtam neki kezdettől forralt vizet (igaz, tápszeres+cicis).

Azt mondják, hogy a csak szopóknak nem kell, mert nekik nem kell folyadékpótlás.

Nem tudom, ez igaz-e...

2014. nov. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!