Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Elalvás előtt hason fáj a...

Elalvás előtt hason fáj a pocakja, de háton fekve meg neki áll játszani. Semmit nem tehetek?

Figyelt kérdés

mindig hason altattam kicsinek, mert az ösztönös kalimpálós kéz-, lábmozdulataival mindig ébren tartotta magát, nem ment az alvás.

mostanában(6 hós) észre vettem ha leteszem aludni, felemeli a csípőjét, hogy ne nyomja a hasát, féloldalasan fekszik, utána a másik csípőjére átdől, összevissza ficereg, volt hogy inkább hátra fordítom, hát erre olyan széles, meglepődött vigyorokat kapok, örül hogy lát, látja a körforgót, engem, (pláne nappal)totál izgalomba jön, az álom is kimegy a szeméből, de hason fekve meg egyből becsukja a szemét, csend van, csak mozgolódik, kínlódik mire elalszik.

igazából nem tart sokáig 1-2 perc, csak rossz látni, hogy nem jó neki, és tulajdonképpen nem oldódott meg a probléma, hanem csak az álom nyomja el.


2014. nov. 22. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:

A hasfájásra pont hogy a hason fektetés, altatás a legjobb

Ha baj lenne nem aludna el 1-2 percen belül.

2014. nov. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem a hasa miatt csinálja. Most tart ott a mozgásfejlődésben, hogy fel tudja nyomni a hátsóját.


Valószínűleg nem igazán álmos még, ha ficereg és nem alszik el. Ha elalszik, akkor csak próbálgatja kicsit az újonnan szerzett képességeket, ennyi.

2014. nov. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!