Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti a játék, mégsem tudok...

Eredeti a játék, mégsem tudok eredeti szervereken játszani a cd kulcs miatt. Mit tehetek az ügyben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eddig nem eredeti Call of Duty 4-el játszottam, de úgy döntöttem, hogy megveszem, had játszak eredeti szervereken is.

(Hogy miért CoD 4? Azért, mert nagyon sokan játszanak vele, nincs nagy gépigény - a lap topon is fut, illetve még nincs sok hülye perk - ami felidegesíti az embert.)


A mai napon meg is érkezett. 3999 Ft + 990 Ft a postaköltség, szóval egy Grofót fizettem érte.


Örömmel fel is telepítettem, úgyhogy indultam is kipróbálni. Korábbról tudtam melyik eredeti szerver (nyilván törten nem tudtam játszani ott), így csatlakoztam... Erre jött egy üzenet, hogy "Error. Key code in use. Please, try reconnecting later"


Ez most ez mi? Tudom mit jelent, de most ezt hogy gondolja? Mi az anyja retkiért írja ki? Eredeti az egész kóceráj. Ma vettem. Egy rongyos Grófót adtam érte...


Most mit csináljak? Mit tehetek az ügyben? Írjak a CD Galaxisnak? Írjak az Infinity Ward-nak? Vagy kinek írjak, hogy adjanak olyat Cd kulcsot amivel tudok játszani?


2012. máj. 3. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom próbáltad több szerveren is. Meg teljesen letörölted előtte a kalóz verziót, ugye?
2012. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!