Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi lehet a lanykammal?

Mi lehet a lanykammal?

Figyelt kérdés
Kb egy honapja kezdodott...nagyon rosszul alszik nappal...fel orakat.vagy ha netalantan tobbet akkor is fent van 20percenkent csak visszaaltstom..az elalvad maga is katasztrofa...almos,alig bir fent maradni de megsem akar aludni...este ha elalazik idoben akkor is csak 11ig alszik aztan kezdodik az ebredes fel orankent..."alvas" kozben nyugtalan.forgolodik.dobalja magat.hasra fordul amire felebred.feneket kinyomja..fel eves...eloszor talszervaltasra fogtam de visszavalzottunk a regire es ugyanez volt...majd fogzasra fogtam ki is bujt az also ket foga de mar nem vok benne biztos h fogzas miatt van..el cagyok keseredve mar.es ki merulve...legalabb az okat tudnam...szerihtetek mi okozza ezt?

2014. nov. 25. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idos?
2014. nov. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj latom elnezest. Ebben a korban gyakran elromlik a babak alvasa. Fogzas (johet a tobbi) szeparacio mozgasfejlodes...nalunk sokaig tartott...velunk alszik ami nem oldotta meg a dolgot csak sokkal pihentebb vagyok. Nalunk kb. 1 eves korara javult. Szoval megoldast nem tudok. Nem mondom h.vedd magatokhoz ha nem akarod odaszoktatni. Bar mi szererjuk igy. Kitartast kivanok. Aludj nappal ha tudsz arra a 20 percre is. En anno olyan almos voltam h.az is segitett...
2014. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 acelsziv ***** válasza:
nem nyel sok levegőt? lehet, hogy tornáztatni kellene vagy a hasát simogatni, masszírozni.
2014. nov. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!