Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Márc 7én volt...

Ginus84 kérdése:

Lehet baba? Márc 7én volt ovum, voltunk együtt 7én,8. án,24 naposak a ciklusaim elöfordulhat mostanában a többszöri vizelési inger, mellfeszülés, pici szurkálás hasban? Lánykámmal nem éreztem semmit sem 7 hetesen tudtam meg h baba lesz.

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolkozz már!

6 napja volt ovud, még be sem ágyazódott szinte!

Ez már beteges, bocsi...

2012. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jó akkor ugy kérdezem hogy van esély így babára?:D

Bocsi lányomnál nem volt semmi jel csak h nem jött meg..

2012. márc. 13. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet esélye, mivel együtt voltatok ovukor, és nem az esetleges tünetek miatt.
2012. márc. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a hőm reggel "ott" 37 volt ez jót jelent??
2012. márc. 14. 09:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Peteérés után mindig fenn van a hő egészen a menstruációig.
2012. márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még bármi lehet...

A hő pedig még ha mensi előtt van fent közvetlenül úgy, hogy 37 fok, még az se jelent semmit.

Még abból is lehet akármi. A hőre akkor lehet alapozni, ha mondjuk a luteális szakaszod mondjuk eredetileg 13 napos és aztán megjön na és akkor történik egy olyan, hogy már 16 napja fent van a hőd és eközben még mindig nem jön meg, na akkor már lehet azt mondani, hogy lehet, hogy sikerült a baba, de addig nem számít az, hogy fent van a hő, mert eredetileg is így kell lennie.

2012. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!