Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szokatlanul nyugtalan újabban...

Szokatlanul nyugtalan újabban elalvások előtt 7 hósan. Oka?

Figyelt kérdés

pontosabban pár nap és 7 hós


képes fél órát, órát is nyafogni, nyűglődni akár a nappali, akár az esti elalvás előtt is, ami soha ilyen nem volt eddig.


persze felveszem vigasztalom, stb de letéve újra kezdi, kizárólag nyafizva képes elaludni, pedig korábban hang nélkül letette a kis fejét, de volt, hogy kacagott is, meg ha sírt is kicsinek, az sem ilyen volt.


ez pont olyan mintha a fáradtságtól, kimerültségtől nyűglődne, de ez új, hogy sírdogál, nyafog is mellé és jó sokáig.


2 napja.

mi lelte?


foga már kint van 4, nem úgy tűnik hogy jönne újabb, de azért ecsetelem az erre való géllel

már 6. hónaptól hozzátáplálom, a szokásosakat kapja.

láz nincs.

oltás nem volt.

szokásos rendszer megvan.

semmi újabb, különösebb nem történt.

én sem vagyok stresszesebb, mint szoktam.


úgy tűnik, mintha eddig eltudott volna simán aludni, újabban meg nem, de a segítségemmel sem.


2014. dec. 4. 17:14
 1/3 A kérdező kommentje:
persze, okát nem tudja senki, de szóval tipp?
2014. dec. 4. 17:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Valóban lehet fáradtság. De ne vedd fel, és ne vigasztalgasd, mert akkor még nehezebben alszik el. Hagyd nyűglődni, amíg elalszik magától.
2014. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én is azt vettem észre, ha felveszem vigaztalom azzal csak mégjobban elhúzom az időt és még később alszik el


amíg puszilgatom a hátát(nem kivéve)addig csend van, de nem tudom húszperceken át csinálni..:)mihelyst abba hagyom, megint kezdi

2014. dec. 4. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!