Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért ébredhet újra?

Miért ébredhet újra?

Figyelt kérdés
4.5 hónapos. 8 hetes korától 3,5 hónapos koráig átaludta az éjszakát. aztán elkezdett ébredni 3 oraval lefekves után. 2 héten keresztül. Növeltem az esti tej mennyiséget, így 2 hétig újra átaludta. de most egy hete megint kel. megint 3 orankent. mitől?? anyatejes. napkozben max 2 órát alszik.
2014. dec. 5. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok dolog lehet, már mocoroghatnak a fogacskái, lehet, hogy csak egy hónap múlva kezdenek kibújni, de készülődhetnek. Lehet fejlődési ugrás is, új mozgásforma elsajátítása előtt is nyugtalanabbak. Lehet, hogy melege van/ fázik / kiszárad a szája. Könnyen visszaalszik? Anyatejtől fejlődik rendesen? Ha igen, akkor nem valószínű, hogy éhes.

Ill. vannak ilyen korszakok amikor gyakrabban ébrednek a babák, ki tudja miért. Az enyémnek most 5 hét alatt 5 foga bújt ki, ez kiképzés volt a javából, azóta mi se aludtunk...

Kitartás!

2014. dec. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az éhségre gyanakodtam, főleg hogy amikor elkezdtem pótolni ujra ataludta. de most már nem hiszem, novekedesi meg fura lenne kétszer 1 hónapon belul.

nem értem hogy lehet ilyen szakaszos, hogy két hétig jol alszik utana két hétig meg nem.

2014. dec. 5. 08:01
 3/3 anonim ***** válasza:
A babak alvasa gyakran elromlik 4-7 honapos kor korul. Jon a foguk erdekes a vilag...stb. kitartas!
2014. dec. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!