Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van itt olyan, aki elérte a...

Van itt olyan, aki elérte a babájánál hogy átaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés

inkább anyatejes babák anyukáit kérdem.

5 hós korig - mint minden baba szinte - az én lányom is átaludta. azóta felkel 2-3 óránként, nem jön foga, nem az éhség, nem tudommit tehetnék. nem zavarna a sok ébredés ha nappal nem félórákat aludna, mert akkor nappal aludhatnek egy orat legalabb.de igy eselyem sincs es egyre kevesebb a tejem a faradtsagtol, amitol persze még inkább egyre tobbet kel.


2015. jan. 23. 05:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez életkori sajátosság náluk - az én kislányom is 6 hós korig átaludta az éjszakát, azután ébredt akár 10x is. Most 11 hónapos múlt, egy hete újra átalussza az éjszakákat, de eddig tartott (remélem) ez a kelős időszak.

Attól, hogy nem látod, mocoroghatnak már a fogai, lassan elkezdenek bújni, de ő már érezheti, nálunk egyértelműen a fogzás "rontotta el" a jó alvást.

2015. jan. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fogzás, mozgásfejlődés, szeparációs szorongás.


Nálunk 2 hónapos korától 6 hós koráig átaludta az éjszakákat, onnantól 11 hós koráig keltünk, volt olyan éjjel a fogzás miatt, hogy óránként (a felső metszők jöttek)....

most megint átalussza, illetve max.1 kelés van.


Ez ilyen, nem tudsz mit csinálni, kitartást.

2015. jan. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez ilyen sajnos. Az én lányom 10 hónapos koráig éjszakánként kétszer kelt enni, majd 14 hónapos koráig egyszer. Onnantól átaludja az éjszakát, ha fel is ébred, már nem kér inni. Kizárólag anyatejes volt 6 hónapos koráig, de még most is kap anyatejet reggel és este cumisüvegből. 22 hónapos egyébként, volt nemrég egy időszaka, amikor nyugtalanul aludt és felébredt éjjel 3 körül, alig lehetett visszaaltatni. Azóta este adok neki egy Sedatif pc-t a tejében feloldva, és jobban alszik. Ez homeopátiás szer, alvászavarokra való.
2015. jan. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6 hetes korától átaludta az éjszakát. 6 hónaposan 3 egymást követő éjszaka felkelt. Vizet adtam neki és simán visszaaludt, aztán néhány nap után nem is kelt fel. Rájött, hogy a vízért nem érdemes (gondolom)...8 hónapos és azóta is alszik.
2015. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
utolsó, a te babód is anyatejes volt amúgy?
2015. jan. 23. 15:58
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen anyatejes volt illetve még most is szopik reggel meg este...

4 voltam

2015. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! 2 éves a fiam de még csak 2 éjszakát aludt át.

3-4 óránként cicizik még mindig éjszaka.

2015. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nekem sajnos nem fogadja el a vizet (teat) mivel ugye nem ehes (ma pl 50 percel esti szopi utan ebredt). baracklevet hajlando nap kozben is csak meginni de attol meg jol felporogne.
2015. jan. 23. 22:24
 9/11 anonim ***** válasza:
hát ha éhes lett volna, akkor hiába adtam volna neki a vizet, mert attól nem nyugodott volna meg...Kitartást és próbálkozzatok, hátha valami bejön.
2015. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
most kelt harmadszor 21.00 óta :(
2015. jan. 23. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!