Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Éjszakai fészekrakó, menő-manó?

Éjszakai fészekrakó, menő-manó?

Figyelt kérdés

Szia.

Remelem voltal mar hasonlo.cipoben es tudsz nekem segiteni,otleteket adni.

27 honapos kislanyom este a szobajaban altatva(mellefekszem es eneklek neki) alszik el.

Majd ejjel megjelenik a kis plussevel,es kozenk fekszik.

Tudom,hogy elrontottam,mert mikor a parom ejszakas volt hagytam,hogy velem aludjon.:(

Utolag tudom,hogy nem volt jo otlet.

Egyszeruen nem birunk tole pihenni,mert ha atjon akkor is vagy 3x meg felkel inni kerni.

Pedig a munka miatt nem artana ha ki tudnank magunkat pihenni legalabb ejjel.

Egyre nagyobb helyet foglal az agyban,nekunk pedig 4o-4o cm marad a 16o szeles agybol.:D

Szoval...az erdekelne,ki,hogyan szoktatta le a gyermeket ezekrol a dolgokrol,mar ha le lehet szoktatni rola egyaltalan?!

Milyen modszerek vannak?

Elore is koszonom,hogy elolvastad soraimat,ha pedig erdemben hozzaszolsz azt kulon koszonom.:)

Szep napot.



2015. febr. 23. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

visszavezetném az ágyába, ahogy a Suttogó is írja kisebb babáknál. ha kell 100 szor. másnapra úgy is felére fog csökkenni

készítenék neki be vizet, igyon önállóan

2015. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elaludt, vidd a helyére. Nekem vannak olyan esték, h a visszavitel után nem tudom egyből lerakni, mert megébred, olyankor bent alszom a szobájában n is. Legalább az apukája tud így pihizni.
2015. febr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az ejjel 4 orat aludtam a folyamatos visszavives es altatas kozepette.

Remelem ma mar tenyleg kevesebbszer jon at,ha egyaltalan atjon.:-P :D

Az uvegebe vizet toltottem,talan igy,hogy nem teat kap ejjelre,nem kel fel annyiszor inni,hiszen a viz az megiscsak viz.:)

Koszonom a tanacsokat,remelem bevalnak,holnap helyzetjelentek a ma ejszakarol.:)

Jo ejt.

2015. febr. 24. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!