Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ilyenkor mi történik, mi van...

Ilyenkor mi történik, mi van vele?

Figyelt kérdés

9 hónapos, 8 körül mindig rendben elaludt. Ma is letettük nyolckor (látszott, hogy álmos), de némi matatás után elkezdett nagyon sírni.


Kihoztuk, letettük az ágyra. Onnantól, mint akinek rakéta van a fenekében. Felmászott ránk, párnára, hempergett, az apját nyúzta. Másfél órán át meg se állt, csak pörgött.

Most megint letettük, de a bébiőrön át hallatszik, hogy pakol, jön-megy, cumit ütögeti az ágyhoz, sikongat - szóval virágos jókedve van és tele van energiával.


Mi történt vele?


2015. márc. 2. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Túljutott a holtponton, túlpörgött.
2015. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kiment az álom a szeméből, felélénkült.
2015. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor sohasem hozom ki a szobájából, pedig bepróbálkozott már többször is. Menj be hozzá simogasd vagy vedd ki és ringasd egy kicsit. Sötétben. Este alvás van. Legközelebb ezt a hibát ne kövesd el. Most is ezt tudod csinálni. Amig nem sir én nem mennék be hozzá.
2015. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Biztosan nagyon intenzíven beindult nála a mozgásfejlődés, és nem tud leállni. A.mi fiunk is csinált ilyeneket. De tudatnod kell vele, hogy este van, alvás van.
2015. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
vagy cukrosat itathattál vele estére.
2015. márc. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*csokisat, kakaósat,stb,?
2015. márc. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*nálunk a hörgőtágítótól lett kb ilyesmi, csak tovább
2015. márc. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem kapott se cukrot, se gyógyszert. A szokásos tápszeradagját kapta.


Tény, hogy a héten kezdett el mászni, illetve kapaszkodva felállt, most nagyon meglódult a mozgásfejlődése. Állandóan állna, ha valamibe meg tud kapaszkodni, azonnal állásba húzza magát.


Eddig 11-12 órákat aludt, ilyen problémánk még nem volt. Bejárkálni se szoktunk hozzá, most azért tettünk kivételt, mert nagyon panaszosan sírt. Végül elaludt, de egy órával később megint sírva ébredt.


Az utóbbi egy hétben fordulnak elő éjjeli felsírások. Nem tudom eldönteni, hogy fog lehet-e a háttérben, mert néha csak 10 perces ringatásra nyugszik meg, néha pedig már attól is vigyorog, ha megjelenünk.

Korábban nem volt ilyen, soha nem szoktattuk segítséggel elalváshoz. Bevisszük, letesszük, puszi és már ki is jöttünk. Eddig ragyogóan működött, ezért nem értem a tegnapit.

2015. márc. 3. 07:37
 9/16 A kérdező kommentje:

"Amig nem sir én nem mennék be hozzá."


Ugye azt elolvastad a kérdés néhány soros kifejtésében, hogy "...némi matatás után elkezdett nagyon sírni." mielőtt válaszoltál?

2015. márc. 3. 07:39
 10/16 anonim ***** válasza:
Elolvastam. Arra írtam hogy nem mennék be hozzá, amikor sikongat meg ébren van, de nem sír.
2015. márc. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!