Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A kisfiam álmában üvöltve sír...

A kisfiam álmában üvöltve sír de nem ébred fel. SEGÍTSETEK MEG VAGYOK RÉMÜLVE! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A kisfiam 11 hónapos most.Soha nem volt egy jó alvó de ami mosz van maga a pokol. Éjszakànként elkezd üvöltve sírni mintha nyúznák,felkapcsoljuk a lámpát,beszélünk hozzá ,rázogatjuk de nem nyitja ki a szemét csak kétségbeesetten sír.Segítsetek mi lehet a baj..Teljesen tanàcstalan vagyok és nagyon megrémít a helyzet.

21/N


2015. máj. 4. 22:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Álmodik. Az én fiam is szokott. Ő 2 éves.
2015. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert az enyém is csinál néha ilyet. Bocs az offért.
2015. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Olvass utána itt:


[link]

2015. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%
Álmodnak ilyenkor ez természetes 9 hós lesz a fiam és bizony ő is csinál néha ilyet. Úgy ahogy álmukba mosolyognak úgy csírnak is. én olyankor megsimogatom és halkan szólok hozzá hogy "itt van anya" semmi baj" és hamar meg is nyukszik. Igaz én nem egyszer kaptam szívbajt éjjelek éjjelén. :)
2015. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Okozhatja a sok inger, ami nap közben éri, de a fogzás is lehet az oka. Nekem a kislányom akkor szokta ezt csinálni, mikor fogzik, vagy ha túl sok volt az inger napközben.
2015. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Fiamnál is sokszor volt ilyen! Most 20 hónapos, és pár hónapja nem csinálja. Szerintem nem álmodik, hanem én a fogzásra tippeltem. Mi nagyon megszenvedtük a fogacskákat, és mindig úgy üvöltott szegény (gondolom a fájdalom felébresztette), hogy senki nem tudta megnyugtatni. Próbáld meg legközelebb bekenni dentinoxal az ínyét (miközben így sír)! Nálunk sokszor csak arra nyugodott meg...egyébként bármit csináltunk nem reagált, csak csukott szemmel ordított! :( Igen félelmetes tud lenni. Van, hogy mostanság is sírva ébred (ált. a napközbeni alvásból), de akkor azért mert valami felriasztja és még fáradt. De könnyebb ilyenkor megnyugtatni.
2015. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
43%
Miért is lettem 0ra lepontozva?? Mondjátok el kérlek mi rosszat írtam.( szerintetek)
2015. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
20%
Szánalmasak vagyok!!!! És gerinctelenek :) na jó éjt!!
2015. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
60%

Aludj jól gyermekem c pdf-ben erről ír

éjszakai pánikroham címmel


a gyerek nem lép kapcsolatba környzetével mert a roham közben mélyen alszik, miközben a szülők halálra rémülnek.

2-10 percig szokott tartani a felébresztés szinte lehetetlen. reggel semmire nem emlékszik.


rohamnál mellette kel maradni óvni hogy ne üsse be magát ha hánykkolódna, ne essen le, stb semmi mást nem tenni, próbálni nyugodtan megvárni a végét.


ha felébred amikor berohannak hozzá, akkor az nem pánikroham.


amúgy olyan is megeshet, hogy alvás közben ugye az agy blokkolja a mozgásfunkciókat(ha álmunkban futunk, attól még az ágyban nem)és megeshet hogy ébredésénél ez a blokk megmarad egy rövid ideig még.



és még annyit alvajárót sem szabad felébreszteni úgy tudom, tehát a rázogatás nem jó ötlet szerintem

2015. máj. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

A pontozással nem kell foglalkozni. Én egyébként soha nem pontozok senkit.

És ez a pánikroham teljesen normális dolog? Vagy életkori sajátosságnak írják?

2015. máj. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!